• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka godzin po zabiegu pytania

absolut23

New member
Witam, wlasnie jestem po zabiegu obrzezania calkowitego, nie wiem jaki styl bo jeszcze sie nawet nie patrzylem na to "dzielo", bo mam zalozony opatrunek, widze tylko opuchlizne. . Doktor po zabiegu malo co powiedzial, bo niby sie spieszyl na kolejny zabieg. Kazał tylko psikac octeniseptem, smarowac wazelina i opatrunek zmieniac po sikaniu. Moje pytanie brzmi, macie jakies magiczne metody co robic zeby przyspieszyc gojenie? Probuje go nosic do gory, ale opuchlizna na samym dole jest taka, ze penis sam po chwili opada. Czy kupic cos jeszcze oprocz tych 3 srodkow co kazal? Czego nie robic etc.
 

mati12

Well-known member
Pewnie opatrunek masz zdjac czwartek/piatek? Nos uniesionego do góry,najlepiej bokserki ciasniejsze wtedy sie trzyma,przemywaj najlepiej szarym mydłem tylko ta pianą delikatnie potem posikaj octanisept i opatrunek
 

absolut23

New member
Ale jak czwartek piatek? To ja nie zmieniam opatrunku co siku? Lekarz niby cos mowil o jutrze, ale nie doslyszalem do konca, bo to bylo jak juz szedl. Moge sie w ogole normalnie myc?
 

Grand1234

Member
Ja robiłem tak, że przy sikaniu zdejmowałem opatrunek, po sikaniu psikałem octeniseptem i z powrotem opatrunek. Nowy opatrunek zakładałem rano albo wieczorem.
 

mati12

Well-known member
Ale jak czwartek piatek? To ja nie zmieniam opatrunku co siku? Lekarz niby cos mowil o jutrze, ale nie doslyszalem do konca, bo to bylo jak juz szedl. Moge sie w ogole normalnie myc?
Najczesciej opatrunek ktory założy lekarz po zabiegu zdejmuje się dopiero po 2 dniach chyba ze lekarz zaleci inaczej a potem jak ci wygodnie ile chcesz
 

absolut23

New member
Pierwsza noc za mna, budzilem sie co chwile, jak czulem ze maly pnie się do góry :p Rano pierwszy raz zdjalem opatrunek i wysikalem sie i umylem, przy zdejmowaniu opatrunku nie moglem sobie poradzic, byl on troche zakrwawiony w dodatku przykleil sie on do rany, najgorzej bylo w okolicy wedzidelka, szczypalo jak cholera... namoczylem opatrunek troche w wodzie co dosc pomoglo, ale i tak bolalo. Nie wiem nawet czy nie wypadl mi szew podczas tego moczenia, bo plywala jakas nitka w misce w ktorej moczylem opatrunek. Jest widoczna lekka oponka, troche krzywo jest to zszyte i nie wiem na jaki styl to wyglada, chyba low&loose. Zaczelo troche krwawic, popsikalem octeniseptem po czym zalozylem nowy opatrunek, tylko nie mialem czym go skleic wiec zrobilem to tasma do scian xD miałem niby tez smarowac wazelina, ale przy probie nasmarowania tak mnie bolalo, ze odpuscilem. Ogolnie to jak mam robic przy sikaniu? Zdejmowac caly opatrunek i zakladac nowy? Przeciez to boli jak cholera, i jak mialbym za kazdym sikaniem to robic to juz wole trzymac i sikac raz dziennie. Probowalem sikac przez ten stary opatrunek, ale pozniej i tak pare kropel moczu leci przeciez na opatrunek i chyba nie powinienem takiego juz nosic.
 

mati12

Well-known member
Zostaw sobie trochę grzybka odsłąnieteg i bedziesz mógł sie wysikac brz zdejmowania poprostu zrób opatrunek wokół i kup plaster na cm żeby chwytac opatrunek
 

absolut23

New member
Jestem wlasnie po wizycie kontrolnej, lekarz stwierdzil ze niby wszystko ok, dla mnie jednak dziwnie to wyglada. Da sie okreslic jaki to jest styl obrzezania? Co robic z ta oponka, lekarz mowil, ze to normalne i zejdzie, kolejna wizyta za miesiac.
 

Podobne tematy

Do góry