• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kiepska sytuacja w pracy

Delamatio

Member
Siemka może to nie problem zdrowotny ale potrzebuje porady. Pracuje w sklepie i moje szefostwo jest katastrofalne... Zaraz koniec kwietnia a ja nie dostałem nadal wypłaty za poprzedni miesiąc... Chciałbym uciec z tego miejsca pracy ale boję się wyjść spoza strefy komfortu... Jak to zrobić? Walnąć prosto z mostu, że się zwalniam? ( to moja pierwsza praca. Nie chodzi tylko o pieniądze tylko całokształt szefostwa które jest tragiczne... Potrafi wzywać nic się nigdy nie podoba itd momentami jak wracam z pracy taki ciężar mam na głowie że nawet z domu nie wychodzę) więc w skrócie powiedzieć krótko chce pieniądze do końca tygodnia + zwalniam się czy innaczej to rozegrać? Pozdrawiam
 
Rozwiązać umowę o pracę z winy pracodawcy (patrz. art. 55 par. 1¹ kodeksu pracy), podac powód rozwiązania umowy jako naruszenie praw pracowniczych tj. niewypłacenie wynagrodzenia i jednocześnie wezwać do zapłaty zaległego wynagrodzenia i odszkodowania określonego w art. 55 KP. Jeśli pracodawca nie będzie chciał tego zrobić to zgłoszenie do inspekcji pracy/sądu pracy.
 

mati12

Well-known member
Mówisz kiedyś możesz spodziewac się wynagrodzenia bo już dawno minął czas masz opłaty itd możesz powiedzieć również że masz propozycję pracy na lepszym stanowisku nawet jeżeli to nie prawda może da im do myślenia ogólnie szukaj czegoś nowego i dajesz wypowiedzenie jeżeli masz 2 tyg wypowiedzenia to dajesz w piątek jeżeli masz 3 miesiące wypowiedzenia to zawsze ostatniego dnia miesiąca
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Sytuacja po obrzezaniu. Stulejka 5
P Dziwna sytuacja w jadrach. Prostata 1
C Stulejka - moja sytuacja Stulejka 10
K Troche dziwna sytuacja Obrzezanie 2
K dziwna sytuacja Stulejka 0

Podobne tematy

Do góry