• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Troche dziwna sytuacja

kubax00

New member
Witam. Jestem tu nowy - ale to mało ważne. Z problemem stulejki zmagam się już od kilku ładnych lat (około 5 czy 6 - tyle pamietam). Jestem w liceum i byl u nas w sq przeprowadzany bilans chyba 16 latka. Babka tylko spytala sie czy wszystko jest ok z moim penisem (czy napletek schodzi prawidlowo itd) - bylem tak zestresowany ze ledwo co wyjąkałem odpowiedz ktora brzmiała "tak,tak". Lecz powiedzialem sobie - dość. Przyszedlem do pani pielegniarki po tygodniu od bilansu i opowiedzialem o co chodzi. Powiedziala ze da znac lekarce z rodzinnej przychodni, i ta lekarka da mi skierowanie na zabieg. I teraz - jak to z tym jest? Czytalem troche o tych zabiegach. Jest obrzezanie częsciowe - czyli jak mysle - penis po wygląda i zachowuje sie jak u miliony normalnych facetow. Slyszalem rowniez ze jest obrzezanie calkowite (opowieccie troche o nim, nie do konca wiem,o co w tym chodzi). I powtóre - slyszalem ze niby lepiej calkowite bo nie wraca. Ale ale...jak po calkowitym wygląda sprawa seksu?. A i dla wyjasnienia - zamierzam pogadac o tym z mamą dopiero gdy dostane owe skierowanie na zabieg czy na umowioną wizyte. Dziękuje i pozdrawiam i prosze o odpowiedz :)
 

on22

New member
Podstawowa kwestia. Przejrzyj forum, poczytaj dokładnie, gwarantuje, że znajdziesz większość odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Kwestie odczuć po zabiegu, rodzaje obrzezania, itd.
Z mamą i tak będziesz musiał porozmawiać, bo wnioskuję z tego, co piszesz, że nie masz 18 lat, w związku z czym będzie potrzebna pisemna zgoda Twojego rodzica na wykonanie zabiegu :)
Nie napisałeś jaki konkretnie masz problem, więc ciężko też doradzić albo przewidzieć, jaki sposób rozwiązania problemu zaoferuje Ci lekarz. Być może nie będzie nawet potrzebny zabieg, jeśli masz małe zwężenie napletka.
Poczytaj na spokojnie i wtedy śmiało dopytuj :)
 

Novalis

New member
Lepiej późno, niż wcale. Ja miałem robione obrzezanie będąc już na studiach, maiłem dwadzieścia kilka lat. Obecnie ma 33 lata. Miałem obrzezanie całkowite. Co do seksu, to jestem bardzo zadowolony. Owszem, w napletku znajdują się zakończenia nerwowe, ale usunięcie napletka nie powoduje, że nic nie czujesz. Mój lekarz mi powiedział, że obrzezany facet może dłużej się kochać, co dla kobiety też jest ważne. ;) Ja tam jestem zadowolony, moja żona też! :)
 

Podobne tematy

Do góry