• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kiedy zmienić opatrunek po zabiegu plastycznym stulejki?

zlomek

New member
Witam Witam
Jestem świeżo po zabiegu plastycznym,czeka mnie noc więc zobaczymy jak to będzie,nic nie robiłem z kolegą,ale widzę że od wędzidełka jest dużo krwi na opatrunku i tu pytanie, kiedy będę musiał zmienić opatrunek,i czy ten co dostałem w szpitalu zdjąć po 24 godzinach od czasu operacji czy jak ma to wyglądać?
 

karls

New member
Z reguły trzeba po 24h zmienić opatrunek. Krew na opatrunku przez pierwsze dni to normalka nie masz się czym przejmować o ile nie leci ciurkiem ;)
 

zlomek

New member
Właśnie wstałem,od godziny 24.00 do 12.00 spałem może z 2 godziny budził mnie cały czas ból kolegi podczas erekcji bardzo bolało,kiedy erekcja zakończyła się,na boczek,ale znowu samoczynnie się zaczynało i tak z 10-15 razy w ciągu nocy.Dziś pierwsza zmiana opatrunku,trochę boje się ponieważ na opatrunku jest dużo krwi podchodzącej już pod kolor mocnej czerwieni,oraz boje się tego że opatrunek przylegnie od tej zaschłej krwi i będzie okrutny ból.

Pozdrawiam
 

Dziułany

New member
Mnie trochę straszyliście tymi bólami które są w pierwszych dniach, ja na szczęscie ani razu nie czułem bólu przyjaciela, a noc pierwsz po zabiegu była cała przespana :p Jeśli opatrunek będzie ci przywierał to po prostu polej go wodą, ja opatrunki np. sciągałem po prysznicem i nie było problemu :)
 

cortezo

New member
najlepiej polej calosc rivanolem, ale tak obficie az wszystko bedzie cieklo i poczekaj az troche nasiaknie - wtedy wszystko sie ladnie odklei ;). ja pierwsza noc po zabiegu spalem moze z 1-2h, caly czas czuwalem zeby nie dostac wzwodu i jakos sie udalo, ale dzisiejsza noc byla dosc ciezka, postanowilem normalnie spac i obudzilem sie pare razy z powodu wzwodu i myslalem, ze mi rozerwie sprzet :X
 

zlomek

New member
No ja akurat nie wiem może byłem przyzwyczajony trochę bo miałem załupek i takie samo uczucie podczas snu,nawet silniejszy ból,zobaczymy jak to będzie
 

anonimus

New member
u mnie na szczęśćie obyło się bez kropli krwi(szczesciarz) ale jesli chodzi o opatrunkii kolego to ja zmieniałem po kazdym sikaniu:)moim zdaniem w tym przypadku najwazniejsza jest higiena a nikt mi nie powie ze jak ma opatrunek cały dzień to tam jest czysto i w ogóle:)warto sie poswiecic dla przyjaciela:)
 

zlomek

New member
Dziś dopiero ściągam około 15 ten co dostałem od szpitala obmyje wodą kolegę i założę gazę z wodą bromową.
 

zlomek

New member
Właśnie jestem po założeniu nowego opatrunku nie jest źle trochę krwi się polało od szwów,wziąłem gazę zamoczyłem dużo wodą barową i całego kolegę zawinąłem i do góry,okrutny ból na początku,nie wygląda to źle,ale opuchlizna jest szczególnie mocniejsze krwawienie jest z okolic więdzidełka, opuchnięty obszar trochę pod prąciem jest,szwy ładnie zrobione. Na razie jestem zadowolony,kolejna noc przedemną,zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam
 

zlomek

New member
Teraz kolejny pytania

1.Po jakim czasie szwy się wchłaniają?
2.Żołądź jest cały czas odkryty czy nie spowoduje to jakiejś choroby,i czy po wchłonięciu szew napletek wróci samowolnie na całego penisa?
 

zlomek

New member
Czytając tak to wszystko doszedłem dopiero do wniosku że jestem po całkowitym obrzezaniu xD,ból drugiego dnia mija powolutku,żołądź bardzo uczulony na wszelkie bodźce,miejmy nadzieje że zmieni się to niedługo,opuchlizny trochę jest,ale też raczej zejdzie.Stosuje gazę z wodą bromowaną,pomaga troszkę na bół.
 

zlomek

New member
Kolejna noc o dziwo minęła bardzo spokojnie bez wzwodów niczego,kolega boli coraz mniej,jestem zadowolony,ale widzę że opuchlizna zaczyna się powiększać szczególnie prawa część,poczekamy zobaczymy w końcu to dopiero 3 dzień.

Pozdrawiam
 

karls

New member
to nie powiedzieli Ci co robia? Mi na wejsciu powiedzieli, ze mnie obrzezaja calkowicie w zwiazku z czym bede mial zoladz na wierzchu do konca zycia :) stad przez pierwsze dni nadwrazliwosc, ktora u mnie dzis czyli tydzien po, jest juz troche slabsza, a w ogole przez caly czas do przezycia ;)
opuchlizny jeszcze troche tez mam i wszedzie mowia ze to normalne. A po jednej stronie - to moze ze wzgledu na znieczulenie, w koncu igla byla w grze.
Po tygodniu przy wzwodzie bolu nie czuje, ale ciagniecie szwow, co nie jest jakos bardzo przyjemne, ale z kazdym kolejnym dniem czuje sie coraz swobodniej :) wazne ze to juz za nami!
pzdr
 

Podobne tematy

Do góry