• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stapler - kiedy można zacząć działać?

jajuzpo

New member
Witam. W piątek mija 30 dni od obrzezania całkowitego staplerem. Wczoraj wyciągnąłem ostatnią zszywkę i zastanawiamy się z żoną kiedy będzie można spróbować jakkolwiek przetestować nowy sprzęt? Od lekarza dostałem zalecenie powstrzymywać się 30 dni, na kartce którą od niego dostałem również jest napisane o 30 dniach. Więc oczywiście ani nie myślę próbować przed upływem owych 30 dni!
Dodam, że rana goiła się wzorowo, mało opuchlizny, krwi itp.
Niemniej jednak, czytając forum zauważyłem sporo opinii, iż powinno się odczekać te 6 tygodni, choć nie ukrywam że wydaje mi się to dość długo.
Może jakieś rady od kolegów którzy już mają to za sobą? Czy próbować bardzo delikatnie, a może tylko seks oralny? Czy odpuścić sobie?
Swoją drogą zabieg wykonany u lek. Michalskiego w Krakowie - z czystym sumieniem mogę polecić. Zdjęć nie będę wstawiał, ale wszystko wygląda naprawdę ok. Pozdrawiam, liczę na rady od kolegów.
 

Damianos

New member
Część, mam zamiar wykonać zabieg obrzezania staplerem u dr. Michalskiego w centrum medycznym Kapelanka. Ile czekałeś na zabieg po pozytywnej kwalifikacji ? Ja mam kawałek do Krakowa, więc postanowiłem że konsultacja kwalifikacyjna bedzie on-line, tylko muszę jeszcze zrobić fotki. Czy dużo było papierologii w recepcji, bo się bardzo krępuję zaistniałą sytuacją. Będę wdzięczny za odpowiedź
 

jajuzpo

New member
Cześć. Ja byłem na wizycie u niego w gabinecie w Nowym Targu i zabieg miałem jakiś miesiąc później - mniej więcej takie ma terminy.
Później już na zabieg w Krakowie i wygląda to tak że wchodzisz, na recepcji dostajesz papiery do wypełnienia, przygotuj swój nr pesel. No i jak wypełnisz, oddajesz Pani na recepcji, czekasz na kanapie aż lekarz zawoła Cię do swojego gabinetu. To czekanie najgorsze, ja miałem wtedy chyba największego stresa ;D. Później już z górki, sam zabieg bezbolesny, szybki.
Też się mega krępowałem, ale w sumie nie ma czym. Lekarz ani nikt się z Ciebie nie będzie śmiał, na spokojnie ;D.
 

jajuzpo

New member
o Jakubowskim nic nie słyszałem. Michalski zaś ma tu sporo opinii na tym forum i z tego co widziałem to jedna osoba tylko była niezadowolona, a reszta chwaliła za profesjonalną robotę.
Ja też chwalę póki co bo sprzęt jeszcze nie przetestowany w boju, ale sam zabieg i proces gojenia elegancko.
 

mati12

Well-known member
Dlaczego zdjęcia nie wrzucisz pewnie pomogło by to niejednemu który jest niezdecydowany a jeżeli jesteś zadowolony tak jak piszesz z zabiegu to przynajmniej dobra recenzje lekarzowi wystawisz
 

LuckyCut

New member
Cześć, ja miałem u Jakubowskiego we wtorek. Poszło szybko i sprawnie- wszystko Max 35 minut. Lekarz jako pierwszy w Krakowie zaczął stapler wiec jest doświadczony i wie co robi. Dość rygorystycznie podchodzi do dbania o wszystko po zabiegu - ciasny opatrunek minimum 2 tygodnie, 2 tygodnie bardzo oszczędny tryb życia itd- zależy mu żeby dmuchać na zimne i nie szaleć żeby mieć dobry efekt i małe szanse na komplikacje. Zabieg w asyście miłej pani pielęgniarki😉 na wszystkie pytanie odpowiada jednak nie jest z tych co się rozładują i rzucają żarcikami jak z rękawa- skupia się na robicie, nie idziemy tam żeby sobie pogadać wiec bardzo konkretnie i rzeczowo. Ja jestem zadowolony, jak się trochę pacjent pozbiera do kupy to wrzucę jakieś fotki- mam temat założony właśnie po to osobno wiec możecie zaglądać
 

LuckyCut

New member
Dodam jeszcze ze na następny dzień była id razu wizyta kontrolna, nacięcie pierścienia i zarówno w dniu zabiegu jak i na tej wizycie dobry i strukturze krok po kroku jak wykonywać opatrunki i jak dbać
 

Mateusz1999

Active member
Myślę że po 30 dniach to można śmiało jakiś oral, ręka czy coś, ale z typową penetracją bym sie wstrzymał, lepiej poczekać jeszcze te 2 tygodnie niż potem żałować. U mnie po 30 dniach to była jeszcze taka nadwrażliwość że ciężko było go dotknąć a co dopiero gdzieś wsadzić XD
 

dandoo

Active member
normalnie trzeba chodzić, później się z tym oswajasz, po prostu to już nie przeszkadza ale wiadomo czujesz że się ślizga ale jest już to normalne, co do wstrzemięźliwości nie bez powodu wskazuje się 6 tygodni, ale jak już musisz to lekko z umiarem tam wszystko jeszcze sie goi zabliźnia miłego
 

Mateusz1999

Active member
@Mateusz1999 A jak ćwiczyłeś nadwrażliwość i kiedy finalnie Ci przeszła?
czas, czas i jeszcze raz czas, po jakoś miesiącu postanowiłem pochodzić po domu bez opatrunków, było ciężko, chodziłem jak kaleka, ale był to też przełomowy moment bo po kilku dniach takich wieczornych zmagań przestało mi dokuczać i mogłem zacząć codziennie bez opatrunków śmigać. Jestem 4,5 miesiąca po zabiegu i miejsce po wędzidełku czasem daje o sobie znaki jak przyjaciel nie do końca dobrze sie ułoży albo przy zakładaniu prezerwatywy. Tak czy inaczej lepsze to niż brzydki i niefunkcjonalny penis ze stulejką, jestem zadowolony i ciesze sie z życia pełną parą, jedyne czego żałuje że tak długo zwlekałem z zabiegiem.
 

Podobne tematy

Do góry