• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kiedy wróci normalność?

marianek2907

New member
Takie pytanie . Po jakim czasie można/ wróciliście do pracy fizycznej. Tak żeby opatrunek nie przeszkadzał w oddawaniu moczu i ogólnie sprawy pozabiegowe nie przeszkadzały w wykonywaniu pracy.
 

dandoo

Active member
ja robie opatrunek tak ze przy oddawaniu moczu nie przeszkadza mi, główkę mam trochę odkrytą, ja pracuje biurowo ale jak dzisiaj ubrałem jeansy - nie ukrywam mocno przeszkadzają, dzięki Bogu mam prace zdalną. ja czuje, że do czasy wygojenia, robienia opatrunków czyli około misiąca chyba nie ma co liczyć, że pozbędziesz się całkowicie dyskomfortu. Rób tak opatrunek, żeby przednia część żołędzia była odkryta i jakoś dasz radę pracować i sikać ;) a poza tym opatrunek zmieniasz rano i wieczór ;) więc wiesz.
 

marianek2907

New member
Ostatnio zmieniałem częściej niż dwa razy, i to był chyba błąd. No niestety ja mam pracę fizyczną , wziąłem trzy tygodnie wolnego, może jakoś to będzie.
 

dandoo

Active member
nie, nauczyłem się kontrolować sytuacje, najgorszy są pierwsze siki po zabiegu powiedzmy do 3 dni, potem już możesz się spodziewać w którym kierunku leci, ale fakt pierwsze oddanie moczu, sam byłem zdziwiony kierunkiem i rozpryskiem ;) będzie lepiej, spokojnie, potem już nie będzie rozprysków przynajmniej u mnie ich nie było potem
 

richyrich

Active member
Mi zajęło miesiąc nauczyć się sikać. W zasadzie to nie była stricte nauka, a po prostu ten strumień sam się naprostował. W pracy sikałem tylko do pisuaru a na chacie siadałem bo była tragedia z tym rozbryzgiem
 

Podobne tematy

Do góry