Jednoczesne wydłużenie wędzidełka , a usuwanie grudek perlistych

RachCiach

New member
Witam.

Do tej pory nie było to dla mnie problemem, mimo że zdawałem sobie sprawę z posiadania zbyt krótkiego wędzidełka napletka.
Jakiś czas temu zmieniłem partnerkę, która okazała się bardzo "ciasna". Po około 3 tygodniach regularnych stosunków wszystko było w miarę OK pomijając fakt, że musiałem ostrożnie "wchodzić" mimo dobrego nawilżenia partnerki.
Parę dni temu podczas "wejścia" przy dobrym nawilżeniu poczułem ból od naciągnięcia wędzidełka napletka i zaczęło się krwawienie. Obmyłem penisa, zapakowałem pod napletka chusteczkę higieniczną bo ciągle kapała krew.
Po kilku godzinach snu krwawienie ustało i odbyłem nawet niekomfortowy dla mnie stosunek seksualny. Krwawienie nie powtórzyło się.

Z tego co widzę na chłopski rozum to w miejscu gdzie poleciała krew wędzidełko napletka nie jest zerwane ale posiada mały fałd skórny.
Chcę się zdecydować na zabieg wydłużenia wędzidełka napletka, żeby sytuacja się nie powtórzyła bo przy każdym kolejnym stosunku będę miał obawy i mniejsze skupienie na samym akcie płciowym.

Jak już mi mają zrobić mielonkę z Wacka na miesiąc to pomyślałem, że może usunąłbym kolejny defekt mojego penisa,a mianowicie grudki perliste na koronie żołędzia i w okolicach V-ki przy wędzidełku napletka.

Można te zabiegi wykonać jednocześnie lub w krótkim odstępie, żeby zaoszczędzić czasu na rekonwalescencję?

Obydwa te zabiegi wymagają około jednego miesiąca abstynencji seksualnej i nie wyobrażam sobie pościć dwa miesiące bo już wytrzymać jeden będzie ciężko.

Ktoś jest w stanie polecić jakąś dobrą klinikę w Katowicach lub okolicach w której zrobią to jak należy bez komplikacji?

Pilnie proszę o pomoc!
 
Do góry