• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wydłużenie wedzidelka a basen

Bidżej

New member
Witam wszystkich, po jakim czasie od zabiegu lekarz zezwolił Wam na pójście na basen? Mój powiedział po 2 tygodniach, że "mogę spróbować" i trochę się obawiam czy nie za wcześnie. Aktualnie jestem 4 tygodnie po i chciałbym powrócić do pływania. Czy to już odpowiednia pora?
 

Bidżej

New member
Szwy odpadły po ok 2 tygodniach, po 3 tygodniach nie wytrzymałem i był seks oralny, ale wydaje mi się, że wszystko jest okej. Tydzień temu pojawiły mi się 2 takie jakby afty, lekarz zalecił smarowanie maścią Triderm 2 razy dziennie, dlatego na zdjęciach trochę widać tej maści.
Linki do zdjęć:
 

nope

Well-known member
Wyglada to tak że: jak masz tam jeszcze jakieś ranki to nie idz i nie ryzykuj. Wydaje mi sie ze jeszcze nie jest to idealnie zabliznione plus te "afty" dla swietego spokoju bym poczekal jeszcze tydzien dwa.
 

Bidżej

New member
Spróbuję się zatem przejść na 20 - 30 min i zobaczę za kilka dni, czy nie zrobi się jakieś podrażnienie. Chyba będzie to najrozsądniejsze wyjście, bo już wysiedzieć nie idzie. Dziękuję bardzo za odpowiedzi
 

Cinek16

New member
Spróbuję się zatem przejść na 20 - 30 min i zobaczę za kilka dni, czy nie zrobi się jakieś podrażnienie. Chyba będzie to najrozsądniejsze wyjście, bo już wysiedzieć nie idzie. Dziękuję bardzo za odpowiedzi
u mnie była plastyka, lekko coś tam wyregulował, tydzień po zabiegu, rano podczas wzwodu dostałem takiego krwawienia że zalałem pół materaca pościel itp, a miałem propozycję na durgi dzień jechać na termy, gdyby się to stało na termach to bym miał dziś niezły rachunek do zapłaty :D. Rana mi się wygoiła po ok 4 tyg teraz sprzęt smiga, ale to krwawienie to było naprawdę prze dziwne ale doktor mówił że tak się czasem dzieje jak przeszło to nie trzeba nic robic. dziwna sprawa
 
Do góry