• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaki lekarz?

krycha12

New member
Witam.

Mój problem polega na trudności ze szczytowaniem podczas zwykłej masturbacji ręką. Całe życie masturbowałem się na brzuchu, ocierając się o poduszkę. Chciałbym jednak zacząć onanizować się normalnie, bo to, co robie nie ma zbyt wiele wspólnego z seksem, a moja inicjacja zbliża się wielkimi krokami.

Nie jestem w stanie osiągnąć orgazmu przy pomocy ręki. Do obniżenia poziomu intensywności bodźców mogło przyczynić się też obrzezanie wykonane około rok temu. Od kilku dni "trenuję" masturbację ręką ale bez efektów. Sprawia mi to przyjemność ale nie szczytuję. Zaczynam wątpić, czy to wystarczy i myślę, że czas skonsultować się ze specjalistą.

Do kogo konkretnie uderzyć? Androlog? Urolog? Seksuolog? Średnio orientuję się, czym się różnią i nie wiem co wybrać.

Pozdrawiam
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Napisales, że:
"Całe życie masturbowałem się na brzuchu, ocierając się o poduszkę. Chciałbym jednak zacząć onanizować się normalnie, bo to, co robie nie ma zbyt wiele wspólnego z seksem"
A to masturbacja reka ma? Ani jedno ani drugie nie ma. Co innego reka a co innego pipka dziewuchy. Wsadzisz pare razy i zlejesz sie szybciej niz ona sie zorientuje. Szczególnie jak to bedzie 1 raz. Nie porównuj masturbacji z norrmalnym seksem.
 

Podobne tematy

Do góry