• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zerwane szwy na wędzidle+ jaki lekarz?

Paweł333

New member
Cześć,
Jestem 6 dni po obrzezaniu częściowym po 4 dobach wybrałem się do lekarza prowadzącego bo miałem straszną opuchliznę.. niestety podczas „kontroli” tak mi ścisnął że puścił mi szew zorientowałem się w sumie dziś po 2 dniach bo ból nie przechodził i w końcu kiedy zeszła opuchlizna na tyle abym zobaczyć ujżałem że wędzidłko nie jest przyszyte, lecz zerwane i jest straszna dziura.. jakiego lekarza polecacie w Warszawie? Do tego nie mam ochoty wracać bo jest nie miły i nie profesjonalny..
 

Trolo

Well-known member
Już tego nikt nie zszyje. Zrośnie się tylko bedzie to trwać dłużej. Ważne, żeby dbać o higienę teraz. Masz coś podobnego pewnie jak niektórym po obrzezaniu rozchodzi się rana w wyniku nocnych wzwodów.
 
Mi puścił szew po plastyce wędzidełka na granicy żołędzi i trzonu , jest to dość newralgiczne miejsce , u mnie się zrosło choć efekt estetyczny jest delikatnie gorszy niż gdyby nie póścił, higiena to wiadomo , jeśli jest tam wielka dziura to czytałem że niektórzy stosowali szwy zewnętrzne z apteki.
 

Paweł333

New member
Już tego nikt nie zszyje. Zrośnie się tylko bedzie to trwać dłużej. Ważne, żeby dbać o higienę teraz. Masz coś podobnego pewnie jak niektórym po obrzezaniu rozchodzi się rana w wyniku nocnych wzwodów.
Byłem ostatni raz u tego lekarza bo nikt inny dziś i jutro nie miał miejsc.. powiedział ze to nie szew tylko jakaś tkanka się odkleiła jakby ta która dół wedzidełka z napletkiem.. nie jestem w stanie tego opisać.. bo jest tam mokro i sporoooo szwów.. dał mi maść jakaś brązową, wspomniał ze jednak wypada to zaszyć a potem nagle ze zobaczymy za tydzień.. nie mam słów do tego lekarza bo widziałem po nim ze to on mi zrobił na poprzedniej wizycie.. dosle zdjęcie jutro jak to wszystko zmyje bo mam tego nie ruszać dziś
 
Hej Paweł. A powiedz mi jestes wstanie pokazać zdjęcia? Ja może powiem Ci mój przypadek, jestem miesiac po zabiegu prostowania i pod żołędziem od przodu mam rozejście na szerokosc paznokcia. Niestety nocnych wzwodów nie da się zahamować i w tym miejscu szew nie dał sobie rady. Co mi powiedział dr. to to, ze tego juz sie nie zszywa ponownie i po prostu będzie się to dłuzej goic, schodzic, ale sie zejdzie. Dbaj o higiene, to podstawa.
 

morgan66

Active member
Hej, jak najbardziej powinieneś zgłosić się na sor/do szpitala - na zdjęciu ta rana jest głęboka. Raczej żaden polecony przez nas urolog (nawet najlepszy do zabiegu) tu nie pomoże/ nie podejmie się leczenia. Robiłeś to NFZ?Nazwisko lekarza myśle możesz spokojnie podać aby inni na niego nie trafili. Powodzenia i trzymam kciuki.
 

Paweł333

New member
Hej, jak najbardziej powinieneś zgłosić się na sor/do szpitala - na zdjęciu ta rana jest głęboka. Raczej żaden polecony przez nas urolog (nawet najlepszy do zabiegu) tu nie pomoże/ nie podejmie się leczenia. Robiłeś to NFZ?Nazwisko lekarza myśle możesz spokojnie podać aby inni na niego nie trafili. Powodzenia i trzymam kciuki.
Robiłem prywatnie :( dr. Bogdanowicz
 
Hej Paweł. Ja mialem dosyć podobne rozejscie, no może nie aż tak głębokie, ale również wyglądało źle. I dr. Który mnie operował mowil,że nie trzeba ponownego szycia. I miał rację, goi się to dłużej, ale pomału się schodzi i wypełnia. Nie wiem z jakiego miasta jestes, ale jakbyś był blisko Rzeszowa, to poleciłbym Ci konsultacje z Dr. Kuźniarem.
 

Paweł333

New member
Cześć,
Właśnie wróciłem z SOR-u.. dwóch młodych lekarzy świetnie mi opisali sprawę.. powiedzieli ze pojawiła się ziarnina i zszywanie tego pogorszy sprawę.. powiedzieli tez że wycinanie wszystkiego również nie polepszy sprawy bo to tez by się goiło.. zalecili higienie oraz przemywanie.. i tak jak u Ciebie.. długie gojenie mnie czeka.
 

Paweł333

New member
Był wkurzony ze mu głowę zawracam.. taki lekarz z powołania :) wziął kasę radź sobie sam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No Ci powiem że też na takiego nerwusa trafiłem w 5 minut zakwalifikował do zabiegu i wypad bo on wkurwiony .
A potem po zabiegu jak mu napisałem sms że mi się blizna nie podoba to z łaski mnie wpuścił na wizytę za free ale na tej wizycie był nerwowy i też mnie tak szarpnął z całej siły że niby sprawdza wędzidełko jak trzyma , aż podskoczyłem na leżąco, tacy to by tylko kasę brali i Cię w dupie mają. Podczas zabiegu się pytałem go dlaczego to robi w sensie jest lekarzem urologiem co jest fajnego w krojeniu członków a on na to że KASA ....
Mój błąd taki że słaby research zrobiłem , myślałem że to tak prosty zabieg że wszystko jedno kto robi , no ale nic
 

Podobne tematy

Do góry