• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaki lekarz

dixiluk

New member
Hej, do jakiego lekarze udać się z przedwczesnym wytryskiem? czytam że albo seksuolog, psycholog albo urolog.
Moja sytuacja:
-od zawsze bardzo szybko dochodzę, w trakcie mocniejszego ruchu ręką lub w trakcie penetracji dochodzę praktycznie w 10s.
- Jestem po zabiegu usunięcia stulejki, niecałkowite obrzezanie i mam całkowicie usunięte wędzidełko.
- żołądź nadwrażliwy, dotykanie nawet gdy jest wilgotny nie sprawia mi przyjemności, sam ruch po nim nie doprowadzi do wytrysku.
- ruch poniżej żołędzia bardzo szybko doprowadza do wytrysku,
- czasami nawet leżąc na brzuchu robiąc żonie minetę, tylko lekko ruszając się o pościel byłbym w stanie dojść - muszę ułożyć się tak by niczego penisem nie dotykać.
- 2,3 razy pod rząd nic nie dają, po 15 minutach od wytrysku znów jestem w stanie dojść w 10s,
- rozpraszanie, myślenie o czymś innym, zły nastrój nic nie poprawia sytuacji.
- długa gra wstępna, przerwy nic nie pomagaja, próbowaliśmy z żoną leżeć z godzinę, żona mnie bardzo delikatnie głaskała, przerwy na uspokojenie itp - nie było sytuacji bym po rozpoczęciu penetracji wytrzymał dłużej niż10s.
- zabawa bez gry wstępnej tak samo
- ogólnie jestem na całym ciele bardzo nadwrażliwy na dotyk i ból
- mam obecnie problemy z wątrobą, dlatego muszę uważać z tabletkami.
 

pelesos

Active member
Witaj, potrzebujesz tabl z grupy SSRI. Co do rezultatu różnie u różnych panów. U niektórych leki działają zdecydowanie dobrze u niektórych np minutę. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz
 

promatyk1

Member
1) czy możesz rozwinąć "żołądź nadwrażliwy"? czy dotyk sprawia ból?
2) czy próbowałeś żeli/maści znieczulających (benzokaina, lidokaina)?
3) czy próbowałeś zostawić zsunięty napletek i przyzwyczaić się do stanu odsłoniętej żołędzi przez cały czas?
 

dixiluk

New member
Witaj, potrzebujesz tabl z grupy SSRI. Co do rezultatu różnie u różnych panów. U niektórych leki działają zdecydowanie dobrze u niektórych np minutę. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz
Wolę skonsultować to z jakimś lekarzem.

1) czy możesz rozwinąć "żołądź nadwrażliwy"? czy dotyk sprawia ból?
2) czy próbowałeś żeli/maści znieczulających (benzokaina, lidokaina)?
3) czy próbowałeś zostawić zsunięty napletek i przyzwyczaić się do stanu odsłoniętej żołędzi przez cały czas?
1. Stulejkę usuwałem niecały rok temu, wcześniej żołądź był bardzo nadwrażliwy i dotyk bolał, obecnie na sucho sam dotyk nie boli ale ruch np. palcem tak, na wilgotno bólu nie ma jedynie przy mocniejszym ruchu - przyjemności fizycznej też nie ma
2. próbowałem i zupełnie nic to nie dawało
3. po częściowym obrzezaniu mam cały czas odsłonięte przynajmniej 2/3 napletka, raczej nie w tym tkwi problem.
 
U mnie tak było że pierwszym razem za szybko a drugim nie mogłem dojść , brałem też SSRI , konkretnie paroksetynę na inne dolegliwości i wtedy nie mogłem dojść za 1 razem , chyba że przy mocnej masturbacji , trzeba jednak pamiętać że tyje się od tego i wiele innych mało przyjemnych efektów ubocznych
 

promatyk1

Member
W jaki sposób używałeś środków znieczulających?

PS: Napisales, ze ruch poniżej żołędzi bardzo szybko doprowadza do stosunku.
W takim przypadku ja bym smarował lidokainą wszystko poniżej żołędzi (cały napletek wewnętrzny i wędzidełko), tak, żeby bodźce dochodziły wyłącznie z żołędzi. Po smarowaniu można żołnierza zawinąć w folię, żeby się nie babrało.
Po 20-30 minutach od smarowania powinieneś mieć zero czucia na wędzidełku i całej wewnętrznej części napletka dookoła.
Jeśli w takiej sytuacji nadal dochodzi do przedwczesnego wytrysku, to możesz rozszerzyć smarowanie lidokainą na korone żołędzi i powtarzać testy.
Lidokainę można kupić na znanym portalu aukcyjnym jako znieczulenie przedzabiegowe przed tatuażami.
 

dixiluk

New member
W jaki sposób używałeś środków znieczulających?

PS: Napisales, ze ruch poniżej żołędzi bardzo szybko doprowadza do stosunku.
W takim przypadku ja bym smarował lidokainą wszystko poniżej żołędzi (cały napletek wewnętrzny i wędzidełko), tak, żeby bodźce dochodziły wyłącznie z żołędzi. Po smarowaniu można żołnierza zawinąć w folię, żeby się nie babrało.
Po 20-30 minutach od smarowania powinieneś mieć zero czucia na wędzidełku i całej wewnętrznej części napletka dookoła.
Jeśli w takiej sytuacji nadal dochodzi do przedwczesnego wytrysku, to możesz rozszerzyć smarowanie lidokainą na korone żołędzi i powtarzać testy.
Lidokainę można kupić na znanym portalu aukcyjnym jako znieczulenie przedzabiegowe przed tatuażami.
coś konkretnego polecasz? ja używałem jakiś lubrykantów nie pamiętam jakich, może jest coś mocniejszego.
 

promatyk1

Member
Lubrykanty są za słabe.
Lidokainy używa się do znieczuleń przedzabiegowych, np. przed robieniem tatuaży albo przed chirurgią (tylko wtedy się wstrzykuje pod skórę).

Zalatw sobie masc/krem EMLA albo wlasnie lidokaine w masci/kremie. Lidokaine znajdziesz na "popularnym portalu aukcyjnym".
Krem emla chyba wymaga recepty w aptece. Mozesz nawet skoczyc do apteki i zapytac, powiedz, ze chcesz znieczulic skore przed tatuazem, moze dostaniesz ;)
 

Podobne tematy

Do góry