• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ile czasu potrzeba na konsultacje i zabieg stulejki?

bossmajster

New member
Witam. Mam stulejkę i wiem o tym już dłuższy czas, zdecydowałem się teraz na zabieg, mam tylko taki problem że ja mieszkam za granica ale zabieg z różnych powodów chciałbym zrobić w Polsce, chciałbym się od Was dowiedzieć na ile czasu bym musiał przyjechać do Polski żeby to załatwić czy np, tydzień wystarczy, chcę to zrobić całkiem prywatnie i kasa w tym przypadku jest jak mroczek w hamlecie "Nie gra roli". Najlepiej jakby ktoś kto już ma ma to za sobą opowiedzieli ja to wyglądało, na pewno trzeba się umówić na konsultację i później właśnie czy da się to załatwić w parę dni. Będę bardzo wdzięczny za jakieś nakreślenie schematu. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam. :D
 

bossmajster

New member
W jeden dzień, ale chodzi ci o sam zabieg czy wszystko, bo myślałem, że najpierw musi być jakaś konsultacja, później zabieg a później jeszcze jakaś wizyta kontrolna chyba, mylę się?
 

lokolo

New member
Tydzień zdecydowanie wystarczy tylko znajdź dobrego lekarza, zadzwoń i umów konsultacje na dzień przylotu powiedz, że zza granicy i zależy ci na czasie. Bo lepiej zostać 1 albo 2 dni po zabiegu w domu i odpocząć. Zależy tez w jakim mieście chcesz robić zabieg w większych miastach masz większy wybór lekarzy i na pewno któryś się do ciebie dostosuje.
 

bossmajster

New member
To super tydzień to zajebiście zabieg chciałbym zrobić w Białymstoku, a właśnie może ktoś poleci mi jakiegoś dobrego lekarza w Białymstoku.
 

Podobne tematy

Do góry