• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ile czasu w szpitalu po zabiegu stulejki

Mikrus89

New member
Witam mam 22 lata no i mam stulejkę . Pisze do Was bo mam kilka pytań ;) Hmmm otóż mam taka stulejkę że nie mogę zdjąć napletka podczas wzwodu do końca a gdy normalnie leży to mogę ściągnąć bez problemu .Cała ta stulejka to wielki problem ;/ podczas stosunku czułem dyskomfort że po prostu nie da się opisać. Zapisałem się do urologa na 15 marca i teraz przepuszczam że zapisze mnie na zabieg i teraz pytanie jak już będę w szpitalu to pewnie w 1 dzień zrobią mi zabieg. Po ilu dniach wypuszczają do domu po usuwaniu stulejki? chodzi mi o to żeby pracy nie było kłopotów .. :( Do marca jeszcze trochę czasu... a ja poznałem naprawdę piękną dziewczynę i boję się że przez tą j*** stulejkę ją stracę ;/
 

sławek83

Moderator
Cześć. Ja byłem w szpitalu niecałe 2 godziny. Ale są tu tacy co byli po dwa, trzy dni. Zależy od tego jakie będziesz miał znieczulenie, stanu twojego zdrowia i pewnie jeszcze od kilku rzeczy których nie wiem. Martwisz się pracą?? Dla mnie nie było nic ważniejszego niż to żeby sie pozbyć stulejki. A dziewczyna jak kocha i jest normalna to powinna to zrozumieć. Moja żonka wspierała mnie zawsze z tym problemem przez ładnych parę lat i jestem jej za to wdzięczny. Nie patrz na nic tylko idź na zabieg a już po nim dopiero zaczniesz normalnie żyć jak prawdziwy facet. Powodzenia
 

sławek83

Moderator
Nie ma pół obrzezania. Jak już pójdziesz na zabieg to zrobią ci na nim to co będą uważać za stosowne. Mi lekarz powiedział że nie jest teraz wstanie mi powiedzieć co mi będzie robił, dopiero na stole jak zaczął to powiedział że wystarczy plastyka. Jak będzie w twoim przypadku nie wiem.
 

Mikrus89

New member
Hmm no oki :) a takie pytanie bo ja w domu ćwicze w domu i nie ukrywam że przynosi to jakieś efekty :) tylko jak ściągam napletek i dotykam główke to jest takie dziwne uczucie ..;O Można to jakoś ominąć ? wytrenować ?
 

sławek83

Moderator
Może i można w twoim przypadku ale to już lekarz stwierdzi a przy dotykaniu te dziwne uczucie to nadwrażliwość. To przez to że jest on cały czas zakryty.
 

Podobne tematy

Do góry