• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

High & loose, stapler / anastomat, Warszawa, miesiac po zabiegu.

kaloryfer!

Active member
Jeszcze dodam, bo o to też były pytania - nie miałem problemów z niczym, przynajmniej do tej pory. Adaptacja do suchego środowiska bezproblemowa, nie było łuszczenia skóry czy świądu. Z blizną nie robiłem totalnie nic - tu ciężko mi powiedzieć czy by była miększa czy węższa. Nie wiem.

Uczuciwie jednak muszę przyznać że wolałem fiuta z napletem, chyba z racji na masturbacje na szybko. Z kolei żona woli takiego jak teraz.

Chyba tyle.
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Jeszcze dodam, bo o to też były pytania - nie miałem problemów z niczym, przynajmniej do tej pory. Adaptacja do suchego środowiska bezproblemowa, nie było łuszczenia skóry czy świądu. Z blizną nie robiłem totalnie nic - tu ciężko mi powiedzieć czy by była miększa czy węższa. Nie wiem.

Uczuciwie jednak muszę przyznać że wolałem fiuta z napletem, chyba z racji na masturbacje na szybko. Z kolei żona woli takiego jak teraz.

Chyba tyle.
Foregen patrzyłeś?
 

latek777

Active member
Panowie sorry za pytanie , ale co polecacie na bolesną bliznę? mam też problem, że szycie było ciasne, takie jakby to ując na styk, czyli sprzęt działa, ale skóra nie śmiga swobodnie tylko do akcji muszę sam odprowadzić i z powrotem naciągnąć - maści sterydowe pomogą?
 

latek777

Active member
u mnie to jest dyskomfort, wszystko wizualnie wygląda ok, tylko wkurwiające to jest, kolejny zabieg może wyjśc gorzej, plus taki, ze mam dużo napletka zostawione i właściwie wyglądam jakbym nie był obrzezany, niestety nie przemyślałem sprawy przed zabiegiem - mój penis sporo przyrasta w czasie wzwodu, a lekarzowi o tym nie wspomniałem i tu był mój błąd
 

JA1971

New member
Wczoraj minął rok od zabiegu. Myślałem nad wstawieniem fotek, ale serio wygląda to jak na ostatnich.

Odnośnie doznań, wrażeń itd to też bez zmian. Sprzęt działa 😉
Też idę na stapler do Tura. 16.12. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Miałem dwa razy przedłużane wędzidełko, pierwszy raz ok. 30 lat temu drugi raz w tym roku ale IMO niewiele mi to pomogło. Po drugim zabiegu jakoś zwęził mi się napletek. Mam trudności ze ściąganiem go na sucho. A po wtrysku robi się załupek i muszę się sporo natrudzić żeby go naciągnąć. Dr. Tur potwierdził potrzebę wykonania zabiegu. Stwierdził że napletek wewn. jest już mocno zmieniony i trzeba usunąć jego część. Ogólnie jestem dobrej myśli. Jedno co mnie martwi to ta niewiadoma ile napletka zostanie. Wolałbym żeby zakrywał żołądź chociaż w części. Ale dzięki za Twoją relację bo mnie trochę uspokoiłeś i utwierdziłeś w słuszności mojej decyzji. Dam znać po zabiegu. Pozdrawiam serdecznie.
 

cichy13

Active member
@kaloryfer! Siema, przeczytałem caly wątek od początku, super Ci to wyszło i wlaśnie zobaczyłem na tych zdjęciach miesiąc po zabiegu że strasznie czerwona ta knaga, mam identycznie i no to jedyne co mi się trochę nie podoba jeśli miałbym się czepiać bo ogólnie ja ze swojego jestem zadowolony. Ten kolor u Ciebie kiedy zaczął się zmieniać? Bo dodałeś 9 msc po i już wygląda top ale to było właśnie po 9 msc czy wcześniej? Jestem zaraz 3 msc po i jest mega różnica w kolorze między łodygą a żołędziem. Dziękuję za odpowiedź pozdro 🤙
 

nope

Well-known member
@kaloryfer! Siema, przeczytałem caly wątek od początku, super Ci to wyszło i wlaśnie zobaczyłem na tych zdjęciach miesiąc po zabiegu że strasznie czerwona ta knaga, mam identycznie i no to jedyne co mi się trochę nie podoba jeśli miałbym się czepiać bo ogólnie ja ze swojego jestem zadowolony. Ten kolor u Ciebie kiedy zaczął się zmieniać? Bo dodałeś 9 msc po i już wygląda top ale to było właśnie po 9 msc czy wcześniej? Jestem zaraz 3 msc po i jest mega różnica w kolorze między łodygą a żołędziem. Dziękuję za odpowiedź pozdro 🤙
Kolor zawsze juz sie bedzie odroznial. Zalezy to tez jaki masz pigment skóry. Ogólnie wewn napletek keratynizuje po obrzezaniu i powinien do roku czasu blednąć itd. z czerwonego zrobi sie "jasny róż"
 

Podobne tematy

Do góry