• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

High & loose, stapler / anastomat, Warszawa, miesiac po zabiegu.

matkojebca

New member
A no jestem właśnie umówiony, ale mimo wszystko spróbuję podważyć jakoś tą zszywkę jeszcze. Prawdopodobnie to właśnie zrobi doktor w poniedziałek, a jeżeli okaże się to trywialne to nie chce mu też czasu zajmować.
 

JA1971

New member
U mnie wszystko już się wygoiło po 3 tyg. od zabiegu. Nawet już się przyzwyczaiłem do odkrytego łebka. 😜 Jestem bardzo zadowolony, junior wygląda lepiej niż przed zabiegiem. Tur to miszcz. Polecam.
 

JA1971

New member
A no jestem właśnie umówiony, ale mimo wszystko spróbuję podważyć jakoś tą zszywkę jeszcze. Prawdopodobnie to właśnie zrobi doktor w poniedziałek, a jeżeli okaże się to trywialne to nie chce mu też czasu zajmować.
Ja jedną zszywkę sam zdjąłem bo mnie boło i ciągnęło jak diabli. I odcinałem też wiszące kawałki pierścienia nożyczkami do paznokci. Bez najmniejszych problemów 😊
 

JA1971

New member
Dzisiaj miałem ostatnią wizytę u dr. Tura. Wszystko jest pięknie zrośnięte i zagojone. Nawet różnicy w kolorze nie ma dużej ale to już chyba zasługa mojej karnacji. Teraz już mam tylko masować kremikiem bliznę 3 razy dziennie (oups.. 😜) i przyzwyczajam się do chodzenia bez czapeczki 😉. Pozdrawiam
 

kaloryfer!

Active member
Dzisiaj miałem ostatnią wizytę u dr. Tura. Wszystko jest pięknie zrośnięte i zagojone. Nawet różnicy w kolorze nie ma dużej ale to już chyba zasługa mojej karnacji. Teraz już mam tylko masować kremikiem bliznę 3 razy dziennie (oups.. 😜) i przyzwyczajam się do chodzenia bez czapeczki 😉. Pozdrawiam
Q weno focie jakies wrzuc
 

matkojebca

New member
Poradziłem sobie z tą ostatnią zszywką samemu.
Tur to mistrz. Mija 8 tygodni od zabiegu i nie pamiętam już nawet, że coś miałem robione (przypominam sobie oczywiście w łóżku i łazience XD). @JA1971 @Casevan - jakimi kremami smarujecie bliznę?
 

Podobne tematy

Do góry