• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Guzek pod żolądziem

porteki

New member
Chlopaki mam taki guzek po prawej stronie pod rzoladziem mam stulejke a naczytalem sie ze to jakeis tluszczaki :/ mial tak ktos?
 

Taurus

New member
Witaj! Jeśli masz stulejkę całkowitą i nigdy nie myłeś penisa pod napletkiem, to może uformowała Ci się mastka w taki sposób, że pod dotykiem czujesz zgrubienie ( np. kulkę taką jak groszek). Jeśli natomiast w "spoczynku" możesz odwodzić napletek i wymywasz mastkę ( zrogowaciały naskórek, resztki moczu, spermy itd.) to rzeczywiście może być to coś innego. Jeśli nigdy nie myłeś się pod napletkiem to jest niebezpieczne i taki stan rzeczy jest przyczyną do stanów nowotworowych. Sam musisz ocenić jak jest w Twoim przypadku. Zdrowie jest najważniejsze i udaj się do urologa, aby rozwiać wątpliwości i przede wszystkim pozbyć się stulejki. Pozdrawiam i głowa do góry. Powodzenia,
Taurus
 

porteki

New member
no to prawda mam stulejke... Ale w sumie nigdy tego chyba nie mialem chociaz sam nie wiem poczekam z 2 dni i zobacze jak nie to sie udam jakos prywatnie tylko kurcze mam 17 lat.. w kwietniu 18 i chcialem zalatwic wszystko sam jak bedzie to 18...
 

Taurus

New member
Ja miałem taką kulkę gdy nie udawało mi się odwodzić napletka w "spoczynku". Z czasem wymyłem. Długotrwałe kąpiele, masowanie miejsca, ćwiczenie rozciągania ( bardzo delikatnie!). Pomocny może być patyczek kosmetyczny ( zwilżony/ natłuszczony), aby wydłubać mastkę spod napletka. Uważaj, aby nie uszkodzić żołędzia, napletka i wędzidełka.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Biały twardy guzek pod napletkiem Inne 4
M Guzek na trzonie pod skórą Inne 0
T guzek pod skórą Inne 2
K Guzek? po zabiegu Po zabiegu obrzezania 3
K Guzek po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 2

Podobne tematy

Do góry