• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Guzek? po zabiegu

koneser66

New member
Witam serdecznie, 2 dni temu miałem zabieg na zbyt krótkie wędzidełko, pierwsze kilka godzin rana trochę krwawiła, dziś już problemów nie ma, jedynie sporadycznie coś zaboli, lekarz kazał ściągać napletek do sikania, przemywać octeniseptem, mówił, ze wizyta kontrolna nie będzie konieczna, jedynie gdyby coś się działo to wtedy się kontaktowac.
Zastanawia mnie to zgrubienie u dołu gdzie widać wystające szwy, strupek to pewnie normalna sprawa, warto wybrać się na wizytę kontrolną z tym guzikiem, czy raczej jest to coś zwyczajnego i za kilka dni zejdzie?
 

Trolo

Well-known member
To zapewne kawałek wędzidełka tak wygląda. Nie wiem jak jest gdy naciągniesz napletek czy też to będzie się pokazywać, czy się wygładzi. Jeżeli lekarz nie wyciął wędzidełka na tyle to będzie odstawać trochę.
 

flader

Active member
Tak zszyte. Nic z tym teraz nie zrobisz, to się będzie samo goić, ale tak jak kolega u góry napisał, może odstawać. Dowiesz się na sto procent za miesiąc/dwa.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Guzek na penisie po zabiegu obrzezania Po zabiegu obrzezania 6
M Biały twardy guzek pod napletkiem Inne 4
K Guzek po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 2
M Guzek na członku Inne 8
S Guzek Inne 0

Podobne tematy

Do góry