guzek pod skórą

jkasdfhl

New member
Witam,
Około miesiąc temu miałem zabieg obrzezania, byłem na kontrolnej wizycie i lekarz powiedział, że wszystko goi się bardzo dobrze - mimo, że dalej mam oponkę po prawej stronie, a przyjaciel nie wygląda zbyt estetycznie; ale nie o to mi chodzi. Od wizyty minął niecały tydzień a zauważyłem że na penisie, mniej więcej zaraz pod żołędzią wyszedł mi guzek pod skóra. Nie dowiedział bym się o jego istnieniu gdyby nie to, że bardzo swędziało i wyczułem go drapiąc się ;).
Guzek jest twardy, nie boli, ale swędzi czasem - ma około 0,5 cm szerokości. Nie przesuwa się pod skórą, a zlokalizowany jest w miejscu gdzie wcześniej znajdowały się szwy. Nie widać go z zewnątrz; jest widoczny tylko podczas wzwodu a i wtedy nie odznacza się jakoś specjalnie.
Dodam, że nie "ćwiczyłem" nic dłońmi ani z dziewczyną od czasu zabiegu (około 5 tygodni już minęło ).

Myślicie, że może to być związane z zabiegiem? Nie wrzucam tematu w "po zabiegu" bo możliwe, że powstało to z zupełnie innych przyczyn. Mieliście kiedyś coś takiego, albo wiecie jak sobie z tym radzić? Do lekarza nie chce jeszcze się wybierać, bo dopiero co byłem i pomyśli, że na jakiegoś nadgorliwego pacjenta trafił.

Dodam, że mam 23 lata i jestem dość młody, wiec to może nic poważnego :D?

z góry dziękuję za pomoc
 

Klaus1

New member
Nie lepiej skoczyc znow na wizyte do goscia? To sa tak delikatne sprawy, ze nikt cie nie wysmieje ze masz jakies podejrzenia... Jakby nie patrzec, dla faceta to najwazniejsze miejsce nie tylko dla zdrowia psyhicznego ale i fizycznego.

Po samym takim opisie 'guzka' nie da sie nic stwierdzic :(
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Guzek na trzonie pod skórą Inne 0
P Guzek pod żolądziem Inne 5
S Guzek Inne 0
K Guzek obok członka Po zabiegu obrzezania 2
R Bolacy guzek Inne 0
Podobne tematy

Do góry
TOPlist