• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Grzebalibyście coś przy tym? Czy można z tym "żyć".

Według mnie powodem było to że mój penek był bardzo skurczony podczas wizyty bo to nie codzienna sytuacja i pod wpływem stresu był skurczony "mały" pewnie dla bezpieczeństwa żeby nie uciąć zbyt wiele skóry aby mnie nie okaleczyć, co prawda bez stresu to w zwodzie jest 15/16, ale dla bezpieczeństwa obdarzył mnie takim cięciem z którego jestem zadowolony
Pojadę w czwartek pogadam. Tondel nie odpisał na maila, a ja nie mam chyba ochoty jechać do Poznania, jeszcze się rozmyślę po drodze ;). Ja bym chciał wyżej, ale... to on jest lekarzem i on decyduje. Wyszło Ci zajebiście, jeszcze jak blizna zaniknie to będzie "filmowo" ;)
 

piciu1988

Active member
Nie, jest jaka była, nie wiem czy dobrze robię już naklejając plastry, czy nie powinno ich się stosować gdy opuchlizny nie ma już...
 
Zdecydowałem się na stapler, ze względu na szybsze gojenie, mniejsze ryzyko jakiś problemów "po". Ale mam jedno małe pytanie. O wędzidełko czy musi być usuwane? Czy jest to konieczne i wpływa jakoś na efekt końcowy. I... chyba tyle, będę nakłaniał lekarza na efekt jak na najbardziej tight ;)
 

nope

Well-known member
Ciezko powiedziec co to jest, ale jest zasinione wiec mozliwe ze krwiak albo od znieczulenia. Nie patrz teraz na to bo widac ze jestes swiezo po zabiegu. Powinno sie wchlonac bo nie jest duże więc na spokojnie.
 

nope

Well-known member
@Denis98 oponka jest wtedy jak jest kiepski przeplyw limfy i sie zbiera w napletku wewnętrznym przeważnie i wywala opuchlizne. Czesto za to odpowiada wąskie szycie , a przy obrzezaniu częściowym bywa tak ze zostawiony napletek sciagniety daje taki efekt ze limfa sie zbiera i opona. Stąd jeżeli jest na tyle skory to z reguły lekarz stara sie wsunac oponke pod skóre i nałożyć resztki skóry na żołądź.
 

Podobne tematy

Do góry