• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Grzebalibyście coś przy tym? Czy można z tym "żyć".

nope

Well-known member
No spuchlo moze delikatnie jeszcze ale nie wygląda to źle serio. Ile jesteś po zabiegu dni? Pierścien będziesz mieć nacinany czy nie?
 

nope

Well-known member
No to myślę że będzie git. opatrunek nie powinien być chyba bardzo ciasny, taki dobrze przylegający bym powiedział. Tak trzymaj do góry pendraka. Natnie ci pierscien i mysle ze opuchlizna bedzie puszczac. Tak z ciekawości bo sam nie wiem. Jak sie jest po staplerze i jest wystarczająco skóry to powinno sie nosić nałożonego na żołędzia po zabiegu czy ściągnięty powinien być? Bo przy obrzezaniu częściowym skalpelem powinno sie nosic nalozony bo bywa ze sie robi oponka ; p
 

nope

Well-known member
A masz jakis kontakt z lekarzem? Ja przesyłałem fotki po zabiegu na maila i lekarz odpisywał i dawał zalecenia i kontrolował gojenie. Jakbyś mógł coś podobnego zrobić to byś się dopytał co i jak.
 
A masz jakis kontakt z lekarzem? Ja przesyłałem fotki po zabiegu na maila i lekarz odpisywał i dawał zalecenia i kontrolował gojenie. Jakbyś mógł coś podobnego zrobić to byś się dopytał co i jak.
Chyba mam. Napiszę do niego zobaczymy co odpisze. Ogólnie słabo mi i przykro. Nie spodziewałem się tego :-/
 

nope

Well-known member
Nie łam się bo wygląda dobrze. Na takim etapie gojenia takie opuchlizny są normalne. Jak tak będzie za kilka tygodni to się będziesz wtedy martwił. Obserwuj co i jak i bedzie ok. Kontakt z lekarzem nigdy nie zaszkodzi.
 
Nie łam się bo wygląda dobrze. Na takim etapie gojenia takie opuchlizny są normalne. Jak tak będzie za kilka tygodni to się będziesz wtedy martwił. Obserwuj co i jak i bedzie ok. Kontakt z lekarzem nigdy nie zaszkodzi.
Napisałem do niego maila. Zobaczymy a w przyszłym tygodniu pojadę na kontrolę. Ech. Dzięki za odpowiedź.
 

nope

Well-known member
Tak btw z ciekawosci. U ktorego lekarza w koncu byles ze staplerem masz zrobione ? U tego Ratajczaka? On tez staplerem robi a nie tylko tradycyjnymi szwami?
 
Generalnie polecam Stapler i dr. A. Przybyłe. Jeszcze jakieś są małe zgrubienia pod skórą ale sukcesywnie się gubią... iiiiiii... Trochę mi żal, że nie mam już napletka w sensie masturbacji i przyzwyczajeń, wyglądu. Z drugiej nic mnie nie boli, nie ciągnie. Mam do tego ambiwalentny stosunek na tę chwilę z kierunkiem na plus.
 

Podobne tematy

Do góry