• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Grzebalibyście coś przy tym? Czy można z tym "żyć".

Dzień dobry Panowie,
Mam pytanie jak pewnie wszyscy takie same. "Czy mam stulejkę". Grzebalibyście przy tym coś czy nie? W seksie mi nie wadzi, jedynie czasem, wędzidełko mnie pobolewa po ostrzejszej i dłuższej akcji. Byłem u jednego urologa to stwierdził by tego nie ruszać. Natomiast drugi wręcz zachęcał, bo to same plusy. I... skierował mnie tutaj na forum by poszukać informacji, popytać. Zatem jestem ;) Nawet nie zastanawiałem się, gdzie ewentualnie to zrobić, jaki styl, czy staplerem, czy "na żywca". Jestem z Wrocławia i byłemu u dwóch doktorów. P. Piotrów i A. Przybyła. Jeden odradzał a drugi doradzał.

Zdjęcia są podczas erekcji i spoczynku


Pozdrawiam Serdecznie
 

nope

Well-known member
Mialem dosc podobny etap rozwoju stuleji co ty. Ja skonczylem pocięty i nie żałuję. Jak dla mnie teraz jest duzo lepiej i w koncu moge szaleć a nie sie martwic o wedzidelko i nic nie zaboli nigdy. Masz dosc duzo do wyboru. Stapler jest spoko bo nie ma sladow po szwach ale ma jeden minusik ze czesto "wychodzi jak wychodzi" i nie da sie wybrac czy wyjdzie obrzezanie calkowite czy czesciowe ale generalnie robi robote.
Masz jeszcze do wyboru obrzezanie skalpelem. Tutaj mozna poszalec z wyborami stylów obrzezania i tak dalej ale mogą zostać slady po szwach. Generalnie grunt to nie robic low#tight ( wycinac prawie caly wewnętrzny napletek ) i druga sprawa to sprawdzony lekarz.
 

nope

Well-known member
W sensie z tym "wychodzi jak wychodzi" chodziło mi że ciezko zrobic jakiś szczególny styl i jak wyjdzie to tak jest w kwestii obrzezanie częściowe czy całkowite. Ale jest mnostwo osob zadowolonych z tego i widzialem tutaj kilka relacji i efekty są bardzo dobre.
 
W sensie z tym "wychodzi jak wychodzi" chodziło mi że ciezko zrobic jakiś szczególny styl i jak wyjdzie to tak jest w kwestii obrzezanie częściowe czy całkowite. Ale jest mnostwo osob zadowolonych z tego i widzialem tutaj kilka relacji i efekty są bardzo dobre.
Chyba pójdę do tego samego lekarza co @Denis98. Ewentualnie rozważam Tondla w Poznaniu. Z drugiej strony zrobił skuchę koledze @piciu1988. I nie wiem. jedno jest pewne, chcę mieć to za sobą, chyba, że macie godnego polecenia lekarza we Wrocławiu lub okolicach. Boje się powikłań, typu oponki i inne cuda...
 
W sensie z tym "wychodzi jak wychodzi" chodziło mi że ciezko zrobic jakiś szczególny styl i jak wyjdzie to tak jest w kwestii obrzezanie częściowe czy całkowite. Ale jest mnostwo osob zadowolonych z tego i widzialem tutaj kilka relacji i efekty są bardzo dobre.
Nope ty robiłeś u Tondla? I jaki styl?
 

nope

Well-known member
Kuzniar jest w rzeszowie. Hmm top 3 z forum? Ciezko powiedziec. Jest troche relacji spoko wykonanych robót róznych lekarzy jak sie pogrzebie ale to takie szukanie igły w stogu siana niestety. Tak typowo co najwiecej sie przewijalo to Tondel wiadomo i on daje jasny wybór stylu. Jeszcze Drabina, Michalski.. no jest tego troche i ciezko tak na prawde wybrac. Ten lekarz co mowiles z relacji Denisa z wroclawia to super szycie zrobił pod względem jakości a z Tondlem no cos tam poszlo chyba nie tak u piciu ale teraz to tak widze ze chyba nie ma 100% gwarancji nawet u najbardziej polecanych lekarzy jednak zabieg to zabieg.
 

piciu1988

Active member
Nie wiem czy zrobił skuche u mnie. Może kwestia penisa, organizmu, albo czegoś nie robiłem jak trzeba.

Jeszcze czekam, może u mnie dłużej potrwa aż wszystko będzie ok, a jeśli nie to pójdę 3 raz i będę kazał naprawić robotę.

Na pewno nie zmieniaj decyzji pod względem historii, że wyszła komuś oponka. U Ciebie może być zupełnie inaczej. Powodzenia!
 
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Napiszę do Tondla i do tego gościa z Wrocławia. Mam nadzieję, że wszystko będzie "ok". Bo obaw mi nie brakuje ;). Z drugiej strony wiem, że to nie jest ok, a chciałbym mieć to z głowy.
Pozdrawiam Serdecznie @nope @piciu1988
 

Denis98

Member
@PythonSzklany Dr jest z młodszego pokolenia po 30 i wie co jest 5,iesli chodzi o mój styl to mi się podoba, co prawda jeszcze blizna się będzie ciągle uformowała bo do roku jakoś tak, ale czuje ze będzie genialnie. Raz się żyje więc po co żyć z jakimś kompleksem bądź nie potrzebnym napletem. Polecam Dr Ratajczak
 
@PythonSzklany Dr jest z młodszego pokolenia po 30 i wie co jest 5,iesli chodzi o mój styl to mi się podoba, co prawda jeszcze blizna się będzie ciągle uformowała bo do roku jakoś tak, ale czuje ze będzie genialnie. Raz się żyje więc po co żyć z jakimś kompleksem bądź nie potrzebnym napletem. Polecam Dr Ratajczak
Już się umówiłem na 3 marca. Przyjmuje tylko w czwartki niby. W klinice na literkę "K" bo podejrzewam, że tam byłeś. Mam też nadzieję, że efekt będzie co najmniej tak dobry jak u Ciebie. I mam jeszcze jedno pytanie. Można wybrać sobie u niego styl? Twój to taki bardziej "mid", ja myślę o H&T.
 

Denis98

Member
Można wybrać, z tym że ja wybrałem h/t ale on mi powiedział że bezpieczniej będzie zrobić L/M na T ze względu żeby więcej skóry było,nie narzekam
 
Można wybrać, z tym że ja wybrałem h/t ale on mi powiedział że bezpieczniej będzie zrobić L/M na T ze względu żeby więcej skóry było,nie narzekam
Uzasadnił dlaczego będzie bezpieczniej? Chodziło mu o brak oponek czy... innego dziadostwa? Czy wynikało to z Twojego "problemu". Dam znać co mi powie po wizycie ;)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. :)
 

Denis98

Member
Według mnie powodem było to że mój penek był bardzo skurczony podczas wizyty bo to nie codzienna sytuacja i pod wpływem stresu był skurczony "mały" pewnie dla bezpieczeństwa żeby nie uciąć zbyt wiele skóry aby mnie nie okaleczyć, co prawda bez stresu to w zwodzie jest 15/16, ale dla bezpieczeństwa obdarzył mnie takim cięciem z którego jestem zadowolony
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry