• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Fizjoterapeuta uroginekologiczny podkarpackie

WItam. Czy poleca ktoś fizjoterapeutę uroginekologicznego z województwa podkarpackiego?
Ewentualnie okolice Tarnowa.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
Każdy przypadek jest inny, jeżeli ktoś ma problemy od strony mięśni, wtedy fizjo mu pomoże. U mnie nie było to meritum problemu, dlatego ja zakończyłem terapię po 4 wizytach, aczkolwiek.. przyznam że na ostatniej wizycie mięśnie które mnie bolały przy dotyku przez fizjoterapeutę..stanowczo mniej mnie bolały.

Zgadza się.. jak jeździłem na seanse do fizjo, to godzinny wizyta, opiera się na tym, że fizjoterapeuta przez pół godziny trzyma palec w Twojej pupie, szuka spiętych mięśni i je rozluźnia.
 

lukas900

Active member
Każdy przypadek jest inny, jeżeli ktoś ma problemy od strony mięśni, wtedy fizjo mu pomoże. U mnie nie było to meritum problemu, dlatego ja zakończyłem terapię po 4 wizytach, aczkolwiek.. przyznam że na ostatniej wizycie mięśnie które mnie bolały przy dotyku przez fizjoterapeutę..stanowczo mniej mnie bolały.

Zgadza się.. jak jeździłem na seanse do fizjo, to godzinny wizyta, opiera się na tym, że fizjoterapeuta przez pół godziny trzyma palec w Twojej pupie, szuka spiętych mięśni i je rozluźnia.
@lucjano_92 a co było meritum problemu?
 

Grom

Well-known member
Leży się na brzuchu. Pani zakłada rękawiczkę i nalewa na nią lubrykant. Następnie każe się rozluźnić i wchodzi. Chwilę szuka punktów spustowych i je po kolei naciska. Trzyma do momentu gdy punkt nie odpuści (z 15 sekund). Gdy jest to sprawa mięśniowa to boli to jak cholera.
 

Mnichu

Well-known member
Polecam moja urofizjoterapełtka była tak delikatna ze było naprawdę fajnie 🤣😉mimo ze jestem 100% hetero . Ale czar pryskał jak naciskała na punkty spustowe
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Fizjoterapeuta urologiczny Inne 6
P Zabieg Stulejka Małopolska, Podkarpackie Stulejka 1
L Zapalenie Prostaty - Lubelskie/Podkarpackie Lekarze 0

Podobne tematy

Do góry