• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Fizjoterapeuta urologiczny

gregoryy

New member
Witajcie, nie znalazłem podobnego watku, więc zakładam nowy. Od kilkunastu dni poszukuje fizjoterapeuty urologicznego. Okazuje się, że nie jest to takie łatwe. To dosć wąska dziedzina. Przyznam też, że wolałbym isć do faceta niz do kobiety. Pytanie: czy ktoś z Was zna i moze polecić tutaj lub na priv takiego fizjoterapeutę w Krakowie, Wrocławiu lub Warszawie. Ewentualnie też Śląsk. Rozrzut miejscowości spowodowany tym, że sporo jeżdżę służbowo i mam możliwości wizyty w tych miejscach. Będę mega wdzieczny za pomoc i podpowiedzi.
 

gregoryy

New member
hej, dzięki za wiadomość. a kogo znalazłeś w Poznaniu? Być moze będę tam w przyszłym tygodniu i mógłbym sprawdzic...
 

wpiot

Active member
Ja się obawiałem samego badania przez odbyt jednak w moim przypadku nic takiego nie było, wystarczyło badanie palcami i USG.
Część specjalistów nie pracuje z mężczyznami i tym bardziej trudno znaleźć.
Na górnym śląsku mogę polecić mgr Annę Grajkowską która przyjmuje w Chorzowie (Klinika Urovita), która pracuje z facetami np po usunięciu prostaty. Ja jestem po zapaleniu prostaty i po systematycznych ćwiczeniach widzę poprawę.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Fizjoterapeuta uroginekologiczny podkarpackie Prostata 16

Podobne tematy

Do góry