• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzień po obrzezaniu ,refleksje i potrzebna rada...

Domon32

New member
kolego zimną głowę zachowaj, na wszystko potrzeba czasu, poczytaj sobie jak walczyć z nadwrażliwością, u mnie podobna sytuacja jak u Ciebie, ale widze poprawę a Ty jakiś w gorącej wodzie jesteś kąpany, nie rób poprawki w styczniu poczekaj te pół roku conajmniej sumiennie próbuj usunąc nadwrażliwości wykorzystaj różne sposoby dopiero potem rób poprawkę, przeciez może chodzić z odsłonięta żołędzią zobaczysz sam co się dzieje czy jest poprawa, spróbuj żeli znieczulających a nie co miesiąc biegaj na obrzezanie
No właśnie ,,na wszystko potrzeba czasu” dlatego napisałem o tych 3 MIESIĄCACH ,bo wiem ,że odrazu efektów nie będę widział ,dlatego dałem sobie ten limit czasu ,ale wiem ,że z takim wykonanym obrzezaniem ten czas trzech miesięcy napewno się wydłuży ,dlatego obrzezanie low and right da mi szybsze efekty bo zoladz będzie hartowana 24/24 i nadwrażliwość naturalnie ustąpi w szybkim tempie

Nie cytować jak odpowiada sie bezpośrednio pod danym postem! I swoje posty edytujcie a nie kilka pod rzad. Później cos co moze zajmowac 1 strone zajmuje 3
Już tak nie będę robil
 

Trolo

Well-known member
Dlaczego stawiasz swoje własne zdrowie i psychikę na szali z jakimś seksem za 3 miesiące? Dobrze Ci dieselpower napisał.
Skąd u Ciebie taka pewność co do trwania hartowania?
Samo gojenie i kształtowanie wszystkiego na nowo zajmie miesiąc. Kolejny zabieg - o ile Ci sie ktoś zgodzi, to po pelnym zagojeniu, jak nie dopiero za pół roku.
Moim zdaniem sporo osób na forum wiele by chciało mieć tak zostawione jak Ty.
Po zagojeniu pewnie przy wzwodzie napletek Ci sam sie bedzie zsuwał. Wtedy kupujesz oliwke stawiasz pałę, oliwisz reke, fujarę i jezdzisz reka po żołędziu przez pół godziny. Tak przez 2 miesiace codziennie i bedziesz zahartowany do seksu.
 

kaloryfer!

Active member
Te 3 miesiące to pewnie kobieta albo facet jego wraca albo przyjeżdża i chłop by chciał zamoczyć 😉 no ale nie tędy droga, a nawet gorzej może wyjść jak to na psyche wejdzie.
 

Domon32

New member
Dlaczego stawiasz swoje własne zdrowie i psychikę na szali z jakimś seksem za 3 miesiące? Dobrze Ci dieselpower napisał.
Skąd u Ciebie taka pewność co do trwania hartowania?
Samo gojenie i kształtowanie wszystkiego na nowo zajmie miesiąc. Kolejny zabieg - o ile Ci sie ktoś zgodzi, to po pelnym zagojeniu, jak nie dopiero za pół roku.
Moim zdaniem sporo osób na forum wiele by chciało mieć tak zostawione jak Ty.
Po zagojeniu pewnie przy wzwodzie napletek Ci sam sie bedzie zsuwał. Wtedy kupujesz oliwke stawiasz pałę, oliwisz reke, fujarę i jezdzisz reka po żołędziu przez pół godziny. Tak przez 2 miesiace codziennie i bedziesz zahartowany do seksu.
Spodobał mi się ten pomysł... problem widze w więdzidelku... mialem go 3 miesiace temu podcinanego bo mialem zbyt krotkie wiedzidelko... teraz też mu się dostalo podczas tego obrzezania i wydaje mi sie ze jest on nadwrażliwszą częścią...Nawet jak zhartuje zoladz to niewiem czy przez wiedzidelko nie bede mogl uprawiac stosunku

Inna sprawa gdybym mial wyciete wiedzidelko tak jak zreszta myslalem jak bede miec...
 

MKD

Active member
Zle do tego podchodzisz…

w 3 miesiace bez problemu pozbedziesz skr nadwrazliwosci.

co do wedzidelks to jego usuniecie nie oznacza, ze magicznie przestaniesz tam cos czuc.

ja na swoim przykladzie powiem, ze miejsce po wedzidelku bylo mega czule mimo jego wyciecia
 

Domon32

New member
,.w 3 miesiace bez problemu pozbedziesz skr nadwrazliwosci.''
Nawet z żołędzią conajmniej w polowie schowaną pod napletkiem?
Miales podobnie jak ja obrzezanie czy innym sposobem?

Chce już w tym momencie każdemu podziękować za spostrzeżenia i rady co do dalszych moich kroków... dużo dajecie do myślenia... mi naprawdę zależy by nie czekać dłużej niż te 3 miesiące...

Te 3 miesiące to pewnie kobieta albo facet jego wraca albo przyjeżdża i chłop by chciał zamoczyć 😉 no ale nie tędy droga, a nawet gorzej może wyjść jak to na psyche wejdzie.
Po części mnie rozszyfrowałeś...
 

MKD

Active member
Mialem calkowite ale dlugo nosilem opatrunek. Nadwrazliwosc schodzila sama jak siedzialem sobie nago. Po X czasu przyszedl czas na dotyk a pozniej bielizna bez opatrunku.

tak naprawde to w tydzien sie przyzwyczailem
 

latek777

Active member
kolego rób wszystko z głową i na chłodno, posłuchaj co Ci chłopaki radzą, nadwrażliwość Ci minie to kwestia czasu, ale musisz też sam działać hartować żołądź, nie myśl o dziewczynie tylko o swoim zdrowiu, odczekaj kilka miesięcy i będziesz wtedy podejmował decyzję, nie rób tego pod wpływem chwili
 

latek777

Active member
Mkd u mnie podczas wzwodu jak dotknę to czuję dyskomfort, w opadzie mogę robić co chce nie czuje nic, poza tym problem jest ta bolesna blizna z jednej strony, ale to też się unormuje
 

nope

Well-known member
Nadwrazliwosc ci spokojnie przejdzie po takim czasie , wystarczy zebys np po myciu wycieral freda recznikiem xd zreszta jak sie wygoisz mozesz pochodzic ze sciagnietym napletkiem pozatym nadwrazliwosc nie wspolgra z kobietą. Przed zabiegiem mialem nadwrazliwosc i nie moglem sie tak o dotykac po zoledziu ale troszke żelu i moglem bez problemu. Podczas stosunku tez nie czulem zadnych nadwrazliwosci. Pochwa kobiety to nie szorstka dłon i nie bedziesz czul dyskomfortu nawet majac nadwrazliwosc. Pozatym po obrzezaniu nawet tak luznym jak ty masz i tak to się zmniejszy.
 

Domon32

New member
Mialem calkowite ale dlugo nosilem opatrunek. Nadwrazliwosc schodzila sama jak siedzialem sobie nago. Po X czasu przyszedl czas na dotyk a pozniej bielizna bez opatrunku.

tak naprawde to w tydzien sie przyzwyczailem
Po jakim czasie mogles już bez problemu dotykać żołędzia wszystkiego lub z lekkim dyskomfortem? Jakim stylem miałeś obrzezanie robione...? Tez High and loose?
 

MKD

Active member
Ja mam high tight i po miesiacu juz moglem na spokojnie uprawiac seks.

3 miesiace to wiecej niz trzeba na pozbycie sie nadwrazliwosci.

bardziej bym sie przejmowal mozliwosciami skoro masz nadwrazliwosc to znaczy, ze X czasu nie bylo seksu wiec predzej mysl o treningu zeby nie skonczyc za szybko bo generalnie po obrzezaniu jest inaczej i np ja mialem z tym przez chwile problem - musialem sie przestawic
 

nope

Well-known member
Ale tez jak będę haratal tą żołądź to przez to ze napletek zakrywa 80% żołędzi ,nadwrażliwość podczas snu będzie się odnawiać i tak w kółko.Żołądź musiałaby być na zewnątrz cały czas by była hartowana bez kompilacji
Nie.. przeczytaj moj post jeszcze raz. I odpowiadajac odrazu. Nie nie będzie Ci się "czas" odnawiac :eek:
 

Trolo

Well-known member
Uprawiałeś w ogóle seks zacznijmy od tego?
Jeżeli nie to musisz wiedzieć, że w pochwie nie jest tak jak w środowisku zewnętrznym, jest mięciutko i cieplutko. Dlatego też się zastanawiam skąd Twoja panika nad tą wrażliwością. Jak będziesz mega podniecony to i tak wystrzelisz szybciutko. Jeszcze te kombinacje że przez noc Ci nadwrażliwość wróci... Jak nic nie będziesz robił to za pół roku owszem na zakrytej części. Ale jak będziesz używał to nie wróci.
 

nope

Well-known member
Nadwrazliwosc wytrenujesz w tydzien max dwa tak zebys mogl go dotykac i chodzic w gaciach z odslonieta glowka. Ty sie martw zeby sie wszystko ladnie zagoilo i byla ladna blizna a nie czy nadwrazliwosc bedziesz mial. Samo skrocenie napletka juz ci zmniejszy nadwrazliwosc. Juz tej skóry jest mniej, już ta naturalna ochrona jest naruszona i dostep do swiezego powietrza bedzie 5x wiekszy wiec i nadwrazliwosc bedzie ustepowac. Ja to tak widze.
 

Domon32

New member
Nawet ta nadwrażliwość może być przez ten miesiac... byleby do marca było wszystko dobrze ... na tym mi zależy najbardziej.Narazie wstrzymam się z decyzja kolejnego obrzezania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Spokojnie. Sprobuj po paru tygodniach juz go "śmialej" dotykac np recznikiem po umyciu sie i zobaczysz ze progres bedzie szybko i duzy.
 

Podobne tematy

Do góry