• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzień po obrzezaniu ,refleksje i potrzebna rada...

A do autora postu ja mam moderate&loose. Tez największym zmartwieniem była ta nadwrażliwość i bardziej na tym się skupiłem niż na bliźnie. W efekcie nadwrażliwość znikła po 2 tygodniach, a z blizną cackam się do teraz (4 Msc) mase grudek i kanałów po zszywkach. Skup się na bliźnie i p*erdol ta nadwrażliwość. Po 2 tygodniach będziesz czuł 10% tego co teraz
 

Domon32

New member
Już jestem tydzien po obrzezaniu panowie... I musze przyznać ,że większość z was tu miała racje... Nadwrażliwość już mi zdecydowanie ustępuje ,w szczególności w tej odsłoniętej stronie żołędzia... myślę ,że kwestia miesiąca nawet bez hartowania i powinno być już całkowicie okej... Nie wspominając już nawet co będzie za 3 miesiące.. bo do tego czasu to już zapomnę ,że w ogóle miałem jakąkolwiek nadwrażliwość :D ,dziękuje pany za wsparcie!!
 

mati12

Well-known member
No widzisz a tak się napaliłeś od razu wszystko wycinać i nie wiadomo co jeszcze pośpiech złym doradcą powodzenia
 

Podobne tematy

Do góry