• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Doznania erotyczne po zabiegu podcięcia wędzidełka

metal2000

New member
Jakoś ponad tydzień temu lekarz stwierdził u mnie krótkie wędzidełko i zdecydowałem się na jego podcięcie. Poczytałem i poprzeglądałem sobie trochę forum i prawdę powiedziawszy jestem lekko zaniepokojony tym co może mnie czekać. Czy to prawda, że po zabiegu podcięcia (nie wycięcia - nie miałem zakładanych żadnych szwów, a operacja była przeprowadzona laserem) seks i masturbacja to już nie to samo? Czy odczuwana przyjemność jest o wiele niższa? Przez następne 5 tyg raczej nie będę mógł sam się o tym przekonać, więc chciałbym poznać opinię innych osób z podciętym wędzidełkiem.
 

user842

Member
Ja mam wędzidełko wycięte zasadniczo w całości i myślę, że nie ma prawie żadnej różnicy. Może 2% mniej doznań. Nie powinno to wpłynąć w żaden sposób na satysfakcję seksualną.
 

metal2000

New member
I jak nikt więcej się nie wypowie jak wygląda seks po obrzezaniu? Lekarz powiedział, że nawet z tak lekka i niewielką stulejką jak moja obrzezanie częściowe i tak pewnie mnie czeka (o ile nie pomoże rozciąganie napletka podczas ciepłej kąpieli).
 

tomaszcze

New member
Jestem 3,5 miesiaca po zabiegu. Miałem prostowanie prącia z podcięciem wędzidełka. W moim przypadku doznania są nieporównywalnie mniejsze. Nie ciągnie mnie do seksu ani masturbacji. Jak już się zdecyduję to z krótkodystansowca stałem się maratończykiem. Masturbacja potrafi trwać z 2 godziny żeby doszło do wytrysku. Sytuacja z czasem jakby się trochę poprawiała, ale ciągle za dobrze nie jest. Daj znać jak to przebiega w Twoim przypadku.
 
Ja dziś mam drugi zabieg wydłużenia wędzidełka w ciągu ponad miesiąca bo trochę jeszcze krótkie jest,ale po pierwszym zabiegu jest lepiej , główka bardziej czuła no i wędzidełko nie ciągnie w dół dając ból
 

Adam90

Member
Ja dziś mam drugi zabieg wydłużenia wędzidełka w ciągu ponad miesiąca bo trochę jeszcze krótkie jest,ale po pierwszym zabiegu jest lepiej , główka bardziej czuła no i wędzidełko nie ciągnie w dół dając ból
Dziwne lekarz mi mówił że zabieg wydłużenia wędzidełko jest jednorazowy i nie powtarza się go
 

gosc1234

Member
U mnie na przykład ta przyjemność z seksu się o wiele zwiększyła. (Zabieg wydłużenia metoda klasyczna, skalpelem).
Samo wędzidełko jest równie czule co wcześniej, dzięki wydłużeniu skóra rozsuwa się po penisie, dzięki czemu na logikę - uprawiając seks, masz odczucia nie tylko na główce, wedzidelku ale i odsłoniętej przez napletek części penisa.
Dla mnie zabieg ZDECYDOWANIE na plus. Jest ekstra. Polecam.
 
Jak narazie to po drugim zabiegu stwierdzam że żołądź jest bardziej wrażliwa.jak i po pierwszym i teraz po drugim ale po paru dniach od zabiegu żona musiała mi delikatnie dogodzić
 
Do góry