Doznania erotyczne po zabiegu podcięcia wędzidełka

metal2000

New member
Jakoś ponad tydzień temu lekarz stwierdził u mnie krótkie wędzidełko i zdecydowałem się na jego podcięcie. Poczytałem i poprzeglądałem sobie trochę forum i prawdę powiedziawszy jestem lekko zaniepokojony tym co może mnie czekać. Czy to prawda, że po zabiegu podcięcia (nie wycięcia - nie miałem zakładanych żadnych szwów, a operacja była przeprowadzona laserem) seks i masturbacja to już nie to samo? Czy odczuwana przyjemność jest o wiele niższa? Przez następne 5 tyg raczej nie będę mógł sam się o tym przekonać, więc chciałbym poznać opinię innych osób z podciętym wędzidełkiem.
 

user842

Member
Ja mam wędzidełko wycięte zasadniczo w całości i myślę, że nie ma prawie żadnej różnicy. Może 2% mniej doznań. Nie powinno to wpłynąć w żaden sposób na satysfakcję seksualną.
 

metal2000

New member
I jak nikt więcej się nie wypowie jak wygląda seks po obrzezaniu? Lekarz powiedział, że nawet z tak lekka i niewielką stulejką jak moja obrzezanie częściowe i tak pewnie mnie czeka (o ile nie pomoże rozciąganie napletka podczas ciepłej kąpieli).
 

tomaszcze

New member
Jestem 3,5 miesiaca po zabiegu. Miałem prostowanie prącia z podcięciem wędzidełka. W moim przypadku doznania są nieporównywalnie mniejsze. Nie ciągnie mnie do seksu ani masturbacji. Jak już się zdecyduję to z krótkodystansowca stałem się maratończykiem. Masturbacja potrafi trwać z 2 godziny żeby doszło do wytrysku. Sytuacja z czasem jakby się trochę poprawiała, ale ciągle za dobrze nie jest. Daj znać jak to przebiega w Twoim przypadku.
 
Do góry