• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Długi napletek - zgrubienie

Hipo9868

Member
Rok temu miałem zabieg wydłużenie wezidelka . Mam trochę nadmiar napletka. Gdy jest wzwód to robi się na samym czubku takie zgrubienie które mnie uciska . Co wnioskujecie po zdjęciach ? Jaki zabieg powinienem zrobić wg Was?

 

mati12

Well-known member
Ile razy ty będziesz pytać o to samo parę razy już zakładałeś wątek dostałeś Chyba wystarczająco odpowiedzi
 

mati12

Well-known member
No ale w kwestii twojego napletka nic się nie zmieniło dalej wygląda tak samo więc się bo odpowiedzi są dalej na czasie

W kwestii twojego napletka nikt nie uległo zmianie więc wszystkie odpowiedzi są dalej aktualne i na czasie

Pewnie podjąłeś jakąś decyzję i chcesz zrobić jakieś konkretne kroki jak będziesz po 5 razy pytał to zawsze ktoś zasieje ziarno zwątpienia i nie będziesz pewien czy podejmujesz dobrą decyzję
 

nope

Well-known member
Chlopie rok czasu z tym nic nie zrobiles brawo ty. No co ci zostaje i jaka decyzja albo stapler obrzezanie czesciowe albo skalpel calkowite i jedziesz. Tyle w temacie.
 

mati12

Well-known member
?? Jak nie wiesz czy to częściowe czy całkowite przecież ty miałeś robione wędzidełko a nie obrzezanie przed zabiegiem dopiero jesteś

Chyba że chodziło ci o to że nie wiesz czy wybrać częściowe czy całkowite to już musi lekarz zdecydować co u ciebie da się zrobić
 

nope

Well-known member
Ile mozna sie powtarzac z tym obrzezaniem. Masz forum masz googla ciezko tak poszukac i poczytac o tym xd ? Bylo walkowane miliony razy tutaj
 

Hipo9868

Member
Chyba że chodziło ci o to że nie wiesz czy wybrać częściowe czy całkowite to już musi lekarz zdecydować co u ciebie da się zrobić
Lekarz napisał że wybór należy do mnie może zrobić hight tight oraz częściowe . Mi napletek schodzi w spoczynku i w w wzwodzie tylko jest za ciasny.
 

mati12

Well-known member
Jak jest wybór i lekarz widzi możliwość ja bym brał hight&tight czym więcej zachowanego napletka wewnętrzego tym lepiej
 

MKD

Active member
Jesli jest rzeczywiscie za dlugi to obrzezanie.

czesciowe jest spoko z tym, ze mozesz miec nawrot problemu, moze sie okazac ze za malo wytnie lub mu mie wyjdzie.

calkowite eliminuje na zawsze problem, higiena to bajka a przy cieciu high nie tracisz tyle czucia co przy low
 

nope

Well-known member
Czesciowe ciezej wykonac skalpelem tradycyjna metoda ze szwami i jest szansa ze nie wyjdzie to raz a dwa to jest twoj indywidualny wybor. I przy okazji zwracaj uwage na to ile zostaje napletka wewnwtrznego. Mozna zrobic ciecie low przy czesciowym i tak samo mozna zrobic ciecie high przy czesciowym.
 

pelesos

Active member
Nic nie rób wszystko jest ok, masz po prostu długi napletek. Jak nie przeszkadza Ci to w seksie , to zostaw go.
 

junneko

New member
Mamy bliźniacze fiuty więc opowiem jak to wyglądało u mnie to może dam Ci jakiś obraz. Miałem prawie 1;1 tak samo jak Ty. Może ciut ciut mniej ciasno i tak samo długi sztywno odstający napletek, a po ściągnięciu fałda. Napletek mi niby nie przeszkadzał, głównym problemem było krótkie wędzidełko.
Jestem teraz 2,5 msc po częściowym obrzezaniu i wydłużeniu wędzidełka. Wędzidełko teraz petarda i nie robi się już fałda pod grzybem, rozciąga się na pełną długość, ale zwężonego napletka mi lekarz zostawił za dużo i chyba teraz od tego będą problemy bo zaczynają mi się robić tam rany i się zwęża. Tak jak wcześniej mi nie przeszkadzał, to wydłużone wędzidełko umożliwiło większe pole manewru i zacząłem dostrzegać i odczuwać problem.

Wydłużenie samego wędzidełka na pewno w jakimś stopniu Ci pomoże, bo nie będzie się robiła we wzwodzie fałda pod grzybem i będzie się ładnie rozciągać na cały trzon. Pytanie co się stanie z ciasnym napletkiem, czy nie zacznie dostawać za mocno po dupie i nie zacznie się zacieśniać.

Zabieg rób od razu i nie przedłużaj w czasie, szybciej zrobisz to szybciej zapomnisz.

Ja na Twoim miejscu bym od razu wybrał obrzezanie.
-Jeżeli częściowe to musisz dopilnować aby wycięli całą zwężoną skórę. U mnie lekarz chyba chciał za dużo zostawić i teraz żałuje że nie zostało wycięte ciut więcej.
-Jak całkowite to cięcie HIGH, zwężony masz napletek zewnętrzny więc wyjdzie dobre high :)
 

Hipo9868

Member
Mamy bliźniacze fiuty więc opowiem jak to wyglądało u mnie to może dam Ci jakiś obraz. Miałem prawie 1;1 tak samo jak Ty. Może ciut ciut mniej ciasno i tak samo długi sztywno odstający napletek, a po ściągnięciu fałda. Napletek mi niby nie przeszkadzał, głównym problemem było krótkie wędzidełko.
Jestem teraz 2,5 msc po częściowym obrzezaniu i wydłużeniu wędzidełka. Wędzidełko teraz petarda i nie robi się już fałda pod grzybem, rozciąga się na pełną długość, ale zwężonego napletka mi lekarz zostawił za dużo i chyba teraz od tego będą problemy bo zaczynają mi się robić tam rany i się zwęża. Tak jak wcześniej mi nie przeszkadzał, to wydłużone wędzidełko umożliwiło większe pole manewru i zacząłem dostrzegać i odczuwać problem.

Wydłużenie samego wędzidełka na pewno w jakimś stopniu Ci pomoże, bo nie będzie się robiła we wzwodzie fałda pod grzybem i będzie się ładnie rozciągać na cały trzon. Pytanie co się stanie z ciasnym napletkiem, czy nie zacznie dostawać za mocno po dupie i nie zacznie się zacieśniać.

Zabieg rób od razu i nie przedłużaj w czasie, szybciej zrobisz to szybciej zapomnisz.

Ja na Twoim miejscu bym od razu wybrał obrzezanie.
-Jeżeli częściowe to musisz dopilnować aby wycięli całą zwężoną skórę. U mnie lekarz chyba chciał za dużo zostawić i teraz żałuje że nie zostało wycięte ciut więcej.
-Jak całkowite to cięcie HIGH, zwężony masz napletek zewnętrzny więc wyjdzie dobre high :)
Tyle że ja już rok temu miałem zabieg wydłużania wezidelka
 

Podobne tematy

Do góry