• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Długi napletek

Xddddl

New member
Hejka wszystkim mam pytanie czy mój napletek jest normalny czy nie. Dużo osób mówi ze tak ale nie jestem pewien. Wszystko schodzi normalnie nie ma problemów z sciągnięciem go w stanie spoczynku jak i w wzwodzie. Wiec proszę o odpowiedz
Ale nie wiem jak wstawić zd
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Po pierwsze primo nie używaj opcji cytuj gdy odpowiadasz bezpośrednio pod danym postem :mad: ileż wam wszystkim można tłuc do łba!! Komunikaty o tym nawet wam się pojawiają, jest temat w dziale sprawy forum by używać z głową opcji cytuj!!!
Po drugie primo przeczytaj pierwsze dwa swoje zdania jeszcze raz to zrozumiesz czemu napisałem tak a nie inaczej. W takim razie nie pisz, że dużo ludzi ci mówi że jest normalny bo dopiero o to teraz pytasz.
Po 3 primo napisałem Ci gdzie masz dodać zdjęcie bo imgur ostanimi czasy szwankuje.
 
Normalny napletek. Długi jest wtedy gdy tyle zakrywa w erekcji a w spoczynku na końcu się marszczy i zwisa. A tu widać jeszcze cewkę moczową. Wszystko gra :)
 

Podobne tematy

Do góry