• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Decyzja podjęta po latach... ale jaki zabieg?

bezczel

New member
Dawno się nie odzywałem, chociaż pojawiałem się dość często na forum żeby sprawdzić co i jak.
Podjąłem decyzję o zabiegu. Mam w poniedziałek. Troche się boję ale myślę że wszystko będzie OK.
Mam teraz prośbę o radę. Po konsultacji z urologiem oczywiście dowiedziałem się że wędzidełko jest za krótkie i trzeba je wydłużyć. Więc wyklarowałem że napletek niestety też jest za ciasny na bo nic nie wskazuje na to jak mały jest "mały". Zaproponował mi nacięcie wzdłuż penisa i to mnie paraliżuje. Nie chcę żeby penis wyglądał dziwnie i miał "kołnieżyk" w serek. Czy ktoś z Was miał takie nacięcie? Jak to wygląda po czasie? Jestem skłonny poddać się wycięciu tego przewężenia napletka bo obrzezanie w grę nie wchodzi w ogóle. Lubię ten kawałek skóry na moim ciele.
Obawiam się że decyzję podejmę dopiero w dniu zabiegu w trakcie finalnej konsultacji.
Jeżeli nie to nie wiem. Wędzidełko bedzie wydłużane ale co dalej?
Za wszelkie info z góry dziękuję.
 

Alex

New member
Ale co mamy Ci doradzić nie widząc Twojego penisa?
Każdy przypadek jest inny, nie ma jednej recepty na sukces.
Przed zabiegiem porozmawiaj z lekarzem, który będzie Ciebie kroił. Zdaj się na jego fach. Ja tak postąpiłem i w ogóle nie żałuję. Wszystko jest cacy.
Ważne aby nasze penisy był zdrowe i gotowe do działania.

Pozdrawiam
 

Loft

New member
Powiem tylko tyle, że sam kiedyś byłem mocno na "nie" dla jakiegokolwiek majstrowania skalpelem koło wacka. Obecnie jestem już 3 tygodnie po zabiegu. Działa jak powinien. Jeszcze krwi nowym bagnetem nie utoczyłem ale na pewno znajdzie się niedługo jakaś amatorka obrzezanych pałek. Szczerze wolałbym mieć pełne obrzezanie niż jakieś "sweterek w serek" z napletka. Miałem obrzezanie low&loose z wycięciem wędzidła. Zmian negatywnych nie ma.
 

bezczel

New member
Jestem praktycznie tuz po zabiegu. Nie za bardzo mogę pisać bo cos jest nie do końca tak. Strasznie zaczął mi się przesaczac opatrunek. Wszystko było ok do godziny po zabiegu, kiedy jeszcze byłem w szpitalu. Jak wróciłem autem do domu zobaczyłem ze cały bandaz jest we krwi. Zastanawiam się czy wszystko jest ok... To chyba przez to ze długo siedziałem. Jutro opisze co i jak. Najważniejsze ze już po...
 

Podobne tematy

Do góry