• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy wszystko dobrze się goi? 7dni po zabiegu zdjecia

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Widać ze są tam jeszcze szwy. One są tak zawiązane ze robią te kulki. Efekt zobaczysz dopiero jak szwy wypadna i to tez nie w pierwszy dzień bo skora musi się ulozyc jak była związana tyle czasu. Spokojnie czekaj.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
mnie niepokoją te gródki, wydają mi się zbyt duże, ale wszystko się okaże jak wypadną szwy, bo tu kwestia jak założone są szwy no i opuchlizny :) , tak więc czekaj, niech się kuruje ;p
 

jambo1

New member
Dzieki za odpowiedz. Mysle ze wszystko bedzie ok bo dzisiaj troszke zmalalo.

A tak przy okazji to chciałem zapytac czy cos sie moze stac ze chodze bez opatrunku? Oczywiscie kilka razy dziennie przemywam malego woda utleniona i usuwam takie zolte cos co sie robi na szwach.
 

Esham949

New member
Ja po tygodniu już chodziłem bez opatrunku, jedynie na żołądź zakładałem gazę, żeby nadwrażliwość nie dokuczała :) Możesz spokojnie chodzić bez opatrunku, jeśli nie sączy się krew, pamiętaj o obcisłych majtkach no i unikaj ciężkiej, fizycznej pracy :)
 

jambo1

New member
Hej. Mam jeszcze jedno pytanie. Dzisiaj jest 10 dzien po zabiegu. Jako ze nic mnie nie boli postanowilismy z dziewczyną ze zrobi mi francuza na powitanie nowego imagu mojego malego. Ztonilismy to, ale ze wzgledow bezpieczenstwa nalozylem prezerwatywe. Po wszystkim zauwazylem ze zdrapal sie strupek po wedzidelku i odpadlo kilka szwow. Czy nic zlego nie powinno sie stac? Dodam ze krew nie leci ani nic sie nie sączy.
 

jambo1

New member
Spokojnie to szybko minie :) Wiesz co mi pomagało? Po prysznicu, odkażeniu ran woda utleniona i nasmarowaniu ich mascia zawsze leżałem z odsłoniętym ptakiem przez jakies 30 min.
 

przemek1991

New member
Jako ze nic mnie nie boli postanowilismy z dziewczyną ze zrobi mi francuza na powitanie nowego imagu mojego malego. Ztonilismy to, ale ze wzgledow bezpieczenstwa nalozylem prezerwatywe. Po wszystkim zauwazylem ze zdrapal sie strupek po wedzidelku i odpadlo kilka szwow. Czy nic zlego nie powinno sie stac? Dodam ze krew nie leci ani nic sie nie sączy.

Albo jesteś nienormalny albo nie chcesz zeby sie zagoiło i chcesz kolejnych zabiegów...
Mi lekarz wyraźnie powiedział że 6-7tygodni po zabiegu musi byc Abstynencja seksualna.
To że odpadło kilka szwów to bardzo źle, bo one musza wypaść naturalnie (same) a ty pobudziłeś członka do takich granic ze same nie wytrzymały i odpadły, wiesz jak teraz bedzie wyglądał twój penis? Bardzo źle, zresztą zobaczysz sam.
W szoku jestem 10 dni po zabiegu myslisz o takich sprawach, widac jak ci zalezy aby się zagoiło...
 

jambo1

New member
Na początku używałem maść przypisana od lekarza. Jakoś na V się nazwała. Ale była mała i droga to zacząłem używać kremu do rak :) Pomyślałem ze skora na dłoniach się rozluźniała to może i "TAM" pomoże.
 

Podobne tematy

Do góry