• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka,czy wszystko jest dobrze?(14 lat,zdjecia)

eloeloelo

New member
mam taka sytuacje, ze cale zycie myslalem ze mam stulejke bo myslalem ze da sie zsunąc napletek dalej niz do rowka za żąłedzia. podobno sie nie da i dla zdrowego czlowieka ten rowek to maks. jesli tak to czy przy myciu się wystarczy zsunac napletek wlasnie tam i tyle wystarczy?
(ps.jak zaladowac zdjecie na tej stronie?)
 

Krystiankendroj

Active member
To że się nie zsuwa dalej może być wina np za krótkiego wędzidełka, przynajmniej tak mi się wydaje , gdy odciągasz dalej czujesz jakiś dyskomfort , ucisk ? Może anatomicznie masz krotki napletek
Chociaż trochę wąsko tam jest
 

amenek5

Active member
No moim zdaniem jest przyciasno i obstawiam że może występować u ciebie stulejka. Nie jakas mocna no ale jest moim zdaniem
 

amenek5

Active member
Na tym pierwszym zdjęciu wydaję mi się że jest troszkę ciasno.



Które zdjęcie jest że masz maxymalnie zasunięty napektek w pełnym zwodzie ?
 

dandoo

Active member
Młody zagadaj z tatą jak coś idźcie do lekarza 1 kontaktu - w twoim wieku jak coś można jeszcze zniwelować niewielką stulejkę, choć wydaje mi się że jej nie masz bardziej wydaje mi się że wędzidełko może cię ciągnąć ale wiesz najlepiej z takimi rzeczami do lekarza bo na żywo lepiej jak lekarz oceni jesteś młody wszystko rośnie penis też skóra jest elastyczna więc najlepiej pogadaj z rodzicem, powodzenia
 

Podobne tematy

Do góry