• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy wszystko dobrze 14 lat

Status
Zamknięty.

Bartek.12

New member
Czesc kiedys juz tu bylem i zostanawiam sie czy jest lepiej (wszesniej rozciagalem napletek, teraz zaprzestalem)
1. Mam trochę malego penisa dlatego jak mi nie stoi moge zsuniac skorke praktycznie na calego siusiaka, jak nie stoi jest to okolo
3-4cm. Jak stoi jest to okolo 13-15cm i moge zsunąć jedynie po tym jak w opadzie chwile porozciągalem. Chodzi mi o to czy wielkosc jest dobra i czy nie bede mial problemow z pozniejszym seksem przez moj napletek.
2. Czy to normalne masturbuje sie czasami po 3 razy dziennie
3. Czy lepiej podczas walenia zsuwac napletek czy to nie ma znaczenia tutaj dodaje zdjecia.
1. Napletek nie zsuniety podczas wzwodu
2.napletek zsuniety podczas wzwodu
3. Napletek nie zsuniety gdy nie stoi
4. Napletek zsuniety do wysokosci zaledzia gdy nie stoi
5. Napletek zsuniett na maksa gdy nie stoi
 

Bartek.12

New member
Czesc kiedys juz tu bylem i zostanawiam sie czy jest lepiej (wszesniej rozciagalem napletek, teraz zaprzestalem)
1. Mam trochę malego penisa dlatego jak mi nie stoi moge zsuniac skorke praktycznie na calego siusiaka, jak nie stoi jest to okolo
3-4cm. Jak stoi jest to okolo 13-15cm i moge zsunąć jedynie po tym jak w opadzie chwile porozciągalem. Chodzi mi o to czy wielkosc jest dobra i czy nie bede mial problemow z pozniejszym seksem przez moj napletek.
2. Czy to normalne masturbuje sie czasami po 3 razy dziennie
3. Czy lepiej podczas walenia zsuwac napletek czy to nie ma znaczenia tutaj dodaje zdjecia.
1. Napletek nie zsuniety podczas wzwodu
2.napletek zsuniety podczas wzwodu
3. Napletek nie zsuniety gdy nie stoi
4. Napletek zsuniety do wysokosci zaledzia gdy nie stoi
5. Napletek zsuniett na maksa gdy nie stoi
Jakby zdjecia nie dzialaly napisz ktos pv moge inaczej udostepnic
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Polecam Ci przeczytać regulamin forum oraz tematy w
Bo dodałeś 2 posty i powinieneś załapać 2 ostrzeżenia!
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry