• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy tu jest możliwa plastyka?

waski65

Member
Czołem Panowie,

Chcę się w końcu uporać z stulejką, mam dosyć mocną, nie jestem w stanie (bez totalnego działania na siłę) ściągnąć napletka ani podczas spoczynku a tym bardziej wzwodu. Wizytę mam już umówioną u dr. Michalskiego w Krakowie natomiast to dopiero za 2tyg. Chciałbym Was zapytać czy w moim przypadku plastyka napletka jest w ogóle możliwa? Nie wiem ale jakoś nie jestem przekonany do obrzezania, wizja "noszenia" żołędzi na wierzchu cały czas jakoś jest dla mnie nieatrakcyjna, sam w sumie nie wiem czemu. Plus prośba o podzielenie się jak w Waszym przypadku zmieniły się doznania i w ogóle sam seks po plastyce i ewentualnie obrzezaniu. Lepiej, gorzej, bez różnicy? Jak kobiety reagują na obrzezanego penisa?

Z góry dzięki!
 

mati12

Well-known member
Tutaj jedynie obrzezanie nic innego ci nie pozostaje masz zbyt dużą stulejke ja mam częściowe więc mam żołądź zakryta w czasie spoczynku dlatego nie wypowiem się jak to jest być bez napletka w czasie wzwodu wszystko się samo nodslania więc ok a kobiety na ogół podnieca widok obrzezanego
 

mati12

Well-known member
Jeżeli lekarz powie że podejmie się plastyki czyli grzbietowego nacięcia napletka na twoim miejscu bym się dwa razy zastanowił bo to nie ma sensu bytu w twoim przypadku
 

waski65

Member
Dzięki za opinię. Czytam tutaj na forum i w innych miejscach o doznaniach po pełnym obrzezaniu i jestem totalnie zdezorientowany. Jedni chwalą, inni piszą, że nie mają czucia praktycznie w ogóle a seks się pogorszył. Do tego dochodzą różne style obrzezania, które też mają wpływ na to ile się później czuje. Totalnie zagubiony jestem teraz w tej sprawie. Możecie z własnego doświadczenia podpowiedzieć na jaki ewentualnie styl się zdecydować? Jaki jest najmniej ryzykowny aby nie stracić czucia ale też nie być turbo wrażliwym, że stosunek potrwa minutę.
 

nope

Well-known member
@waski65 wystarczy nie robić radykalnego stylu low&tight. Grunt to miec zachowane chociaz z 1.5 cm napletka wewnętrznego i będzie wszystko ok w kwestii doznań.
 

waski65

Member
Dzięki Panowie za opinię, zobaczymy co jeszcze dr. Michalski zaproponuje. Dotychczas że stuleją seks był całkiem całkiem, pierwsza runda bywała przykrótka ale później można było się bawić dłużej. Mam nadzieję, że seks się nie pogorszy, jeśli będzie lepiej to dodatkowy plus.
 

mati12

Well-known member
Ja sobie w ogóle nie wyobrażam jak ze taką stulejką jest to możliwe, Myślę że będziesz zadowolony bardziej po zabiegu
 

waski65

Member
Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało szczerze mówiąc od "technicznej" strony. Największy kłopot to wiadomo psychika, reakcja partnerki itp.
 

nope

Well-known member
Michalski rownie spoko jest jak Drabina. Szukaj robót na forum jego wykonanych. Tak jest najlepiej bo opinie na znanymlekarzu nie oddają w 100% tego jak jest w rzeczywstosci.
Masz przykładową robote Michalskiego:
A o Drabinie jest dużo na forum wiec znajdziesz dużo jakbyś jednak jego wybrał.
 

Hipo9868

Member
Michalski rownie spoko jest jak Drabina. Szukaj robót na forum jego wykonanych. Tak jest najlepiej bo opinie na znanymlekarzu nie oddają w 100% tego jak jest w rzeczywstosci.
Masz przykładową robote Michalskiego:
A o Drabinie jest dużo na forum wiec znajdziesz dużo jakbyś jednak jego wybrał.
Ja właśnie o drabinie czytałem ale efektów jego "pracy" na forum jest raczej mało , chyba że nie potrafię szukać
 

nope

Well-known member
@Hipo9868 problem w tym ze ludzie roznie wpisują frazy jeden wpisze w temat drabina inny drabiny itd na dodatek duzo osób kasuje foty zaraz po uzyskaniu pomocy co robi problem dla potomnych ktorzy potem szukają. Myślę tak czy tak ze pomiędzy tymi dwoma lekarzami nie ma żadnej przepaści w zabiegach wiec wybór mocno indywidualny. Jakubowski też spoko bo robi staplerem. Kwestia co autor woli.
 

Hipo9868

Member
@Hipo9868 problem w tym ze ludzie roznie wpisują frazy jeden wpisze w temat drabina inny drabiny itd na dodatek duzo osób kasuje foty zaraz po uzyskaniu pomocy co robi problem dla potomnych ktorzy potem szukają. Myślę tak czy tak ze pomiędzy tymi dwoma lekarzami nie ma żadnej przepaści w zabiegach wiec wybór mocno indywidualny. Jakubowski też spoko bo robi staplerem. Kwestia co autor woli.
Michalski też robi staplerem bo ostatnio pisalem z nim mailowo odnośnie konsultacji.
 

Podobne tematy

Do góry