• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy ta opuchlizna jest normalna? 10 dzien po zabiegu

jqb321

New member
Czy miał może ktoś taka opuchliznę po zabiegu ? Mialem plastykę napletka i wydłużenie wędzidełka Widziałem gdzieś taki temat ale sprawa nie była wyjaśniona. Wizytę kontrolna mam za tydzień i nie wiem czy jest jest się czym martwić. Wygląda to jakby skora była wywinięta na zewnątrz.
 

jqb321

New member
Mógłbyś zrobić więcej zdjęć? Ponieważ to wygląda strasznie i chciałbym jakoś pomóc
Zaznaczyłem na zdjęciu gdzie kończy się żołądź. Ogólnie opuchlizna ciągle jest duża ale jest 2x mniejsza niż kilka dni po zabiegu, więc wydaje mi się, że za tydzień dwa może zniknąć.

 

Sebix92

Active member
Zaznaczyłem na zdjęciu gdzie kończy się żołądź. Ogólnie opuchlizna ciągle jest duża ale jest 2x mniejsza niż kilka dni po zabiegu, więc wydaje mi się, że za tydzień dwa może zniknąć.

Szczerze? Nie wygląda to estetycznie i zapewne jeszcze raz dokonasz zabiegu.
Jaki lekarz? Ile masz lat?
 

jqb321

New member
19lat. O lekarzu jeszcze nie będę nic mówił. Zobaczę co mi powie na wizycie i wstawię zdjęcie co się zmieniło za tydzień.
 

jqb321

New member
Napiszesz na priv, jak się nazywa?
Daj znać 💪
Powiem ci ze mnie zmartwiłeś wczoraj, ale wnocy postanowiłem spać bez opatrunku żeby penis miał więcej luzu i rano zniknęła lewa i tylna strona opuchlizny została jeszcze mała z prawej. Zaczyna to wyglądać jak zwykły nigdy nieruszony napletek. Dodatkowo dużo łatwiej schodzi tak wiec jestem dobrej myśli 😄
 

jqb321

New member
Możliwe, że erekcje powodują ruch napletka. Jak będziesz miał chęć, to pokaż.
Tak to wygląda na dzień dzisiejszy opuchlizna jeszcze się trzyma ale niestety miałem zakładane 3 nowe szwy wiec pewnie to ją trochę zwiększa jednak myślę, że jest duża poprawa od ostanich zdjęc.
 

anubis321

Member
no teraz to wyglada juz lepiej , taaa opuchlizna przez szwy no i swieze w miare - takie miejsce , tak konkretnie Ci schodzic/wchlaniac wszystko bedzie jak szwy znikna
 

Podobne tematy

Do góry