• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy przedwczesny wytrysk zniknął po obrzezaniu low and tight?

lubiedzem

New member
Tak, bo żel zablokował możliwość wyjścia żółędzia.
Partacz zeszył i zeszył tak że dostałem zapalenia będąc zagranicą.

Ten temat zabrał mi najlepsze młodzieńcze lata życia.
Wszystko przez głupią babę.
Baba mówi że kocha a później jak masz depresje bo się okaleczyłeś to zabawia się z nowym ;). Podstawą jest wybór odpowiedniej kobiety.
Mając odpowiednią to nawet mają przedwczesny wytrysk można sobie jakoś radzić i być zadowolony.
Najgorzej mieć toksyczne osoby wokół.
Dlatego dbajcie o swoją higiene psychiczną.
 

gothic922

New member
Tak, bo żel zablokował możliwość wyjścia żółędzia.
Partacz zeszył i zeszył tak że dostałem zapalenia będąc zagranicą.

Ten temat zabrał mi najlepsze młodzieńcze lata życia.
Wszystko przez głupią babę.
Baba mówi że kocha a później jak masz depresje bo się okaleczyłeś to zabawia się z nowym ;). Podstawą jest wybór odpowiedniej kobiety.
Mając odpowiednią to nawet mają przedwczesny wytrysk można sobie jakoś radzić i być zadowolony.
Najgorzej mieć toksyczne osoby wokół.
Dlatego dbajcie o swoją higiene psychiczną.
Lubiedzem, rowniez borykam sie z PE i od 1.5 miesiaca przyjmuje leki SSRI. Efekty są ale jest tak jak mówisz, staję się od tego "zombie". Czy mozesz mi podac nazwę leku o którym piszesz? Moze na priv? Bede wdzieczny
 

maksx

New member
Może jak napisze coś od siebie. Ja brałem tabletki Priligy i tak w moim przypadku były bardzo skuteczne nawet za bardzo (dosłownie dojść nie mogłem) samopoczucie było bardzo dobre 0 skutków ubocznych. Jednak nie wiem czy jest sens to brać.

 
Do góry