• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam zbyt krótkie wędzidełko?

Erro785

New member
Witam mam 16 lat i troche nie jestem pewny czy z moim wedzidelkiem jest dobrze generalnie jak widac na zdjeciach jest dobrze bo jest w pelni odkryty bez mojej pomocy lecz przy masturbacji jak sciagam ta falde skory przy napletku do samego dolu jader i tak sie masturbuje tylko przy koncu to boli troche i jest dyskomfort jednak jak sie masturbuje bardziej po srodku to jest okej jak oceniacie?
 

Erro785

New member
Witam mam 16 lat i troche nie jestem pewny czy z moim wedzidelkiem jest dobrze generalnie jak widac na zdjeciach jest dobrze bo jest w pelni odkryty bez mojej pomocy lecz przy masturbacji jak sciagam ta falde skory przy napletku do samego dolu jader i tak sie masturbuje tylko przy koncu to boli troche i jest dyskomfort jednak jak sie masturbuje bardziej po srodku to jest okej jak oceniacie?
Do tego przy wytrysku jak sie masturbuje normalnie ze odslaniajac napletek to przy wytrysku glowka czuje jakby byla ciagnieta na dol i troszeczke boli lecz da sie wytrzymac
 

Trolo

Well-known member
Maksymalne naciąganie będzie boleć, bo dochodzisz do granic rozciągalności i potem pojawi się dyskomfort. Także lepiej tak nie naciągać. Wędzidełko masz odpowiednio długie, nie trzeba nic z nim robić.
 

Erro785

New member
Maksymalne naciąganie będzie boleć, bo dochodzisz do granic rozciągalności i potem pojawi się dyskomfort. Także lepiej tak nie naciągać. Wędzidełko masz odpowiednio długie, nie trzeba nic z nim robić.
A jak przy masturbacji z odciagnieta skora z napletka mnie lekko naciaga a przy wytrysku ciagnie tez troche glowke do dolu wraz z malym bolem to normalne?
 

nope

Well-known member
Jak ciągnie z bólem glowe w dol to raczej krótkie ale ze zdjęc wyglada serio okej. Wyprobowalbym w boju najpierw xd
 

Adamek999

New member
Siemka tak dla pewnosci czy wszystko jest tak jakbyc powinno, jak odciagam napletek za rowek zazoledny to nic nie boli i nie ciagnie lecz jak juz troche dalej to ciagnie za soba glowke i pojawia sie dyskomfort czy to jest normalna dlugosc wedzidelka?
 

nope

Well-known member
Zależy w jakim stopniu jak zaczniesz mocno ciagnac to juz moze bolec ale powinienes moc rozwinac caly napletek bez bólu i dyskomfortu. Inaczej krotkie.
 

Trolo

Well-known member
Masz normalne wędzidełko i nic nie kombinuj. Nie naciągniesz napletka na uszy. Bez przesady nie dajmy się zwariować.
 

nope

Well-known member
Nie. Nie wystarczy. Masz miec mozliwosc sciagniecia go za rowek zażołędny i możliwosc rozciągnąć napletek żeby nie był pofalowany. Jak możesz troche go rozciągnąć to raczej problemu nie ma a jak ci zakrzywia idrazu zoledzia i boli to jest problem. Wszystko wyjdzie podczas stosunków więc nie bagatelizujcie problemów.
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem wędzidełko masz długie i nie musisz z nim nic robić. Jak będziesz maksymalnie ciągnął to wiadomo, że zrobi się białe i będzie ciągnąć żołędzia w dół. Podczas seksu nie powinno nic przeszkadzać.
 

antonio123

New member
Witam, zastanawiam sie czy mam krotkie wedzidelko. Podczas masturbacji nic nie boli moge skore naciagnac do konca, aczkolwiek przy maksymalnym rozciagnieciu wedzidelko robi sie biale i ciagnie glowke w dol. Zalaczam zdjecia.
 

Podobne tematy

Do góry