• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam zbyt krótkie wędzidełko?

Czy mam za krótkie wędzidełko ?

Witam mam 17 lat, pewien czas temu zauważyłem że z moim penisem jest coś nie tak
Tutaj zdjęcia proszę o opinię względem mojego problemu :





TAK! PILNA INTERWENCJA U LEKARZA,inaczej będzie droższa operacja jeśli tego nie zrobisz
 

Oreo134

Member
Czytałem, że zerwanie wędzidełka podczas aktywności jest częstą przypadłością i jest to naturalny proces wydłużenia się wędzidełka. W przypadku gdy krwawienie samo ustanie nie trzeba nigdzie się konsultowac w tej sprawie. Wie ktoś coś na ten temat?
 

Trolo

Well-known member
Raczej nie chciałbyś tego przeżyć. Jak bardzo miłe jest uczucie dotykania czy masowania wędzidełka, to tak samo mocno bolesne i piekące będzie jego zerwanie i ból. Czy jest to częsta przypadłość? Tu nie byłbym taki odważny do takich wniosków. Na pewno zdarza się to, ale nie często. Częściej pewnie ludzie idą na wydłużanie niż decydują się na "naturalne wydłużanie" . Decyzja należy do Ciebie.
 

Oreo134

Member
Dobrze jakbys dodał też zdjęcie we wzwodzie, ale jak ci w spoczynku sie wygina jak troche ściągłeś to jest krótkie i jeszcze masz wąski napletek bo robi ci sie pierścień.
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem wąski pierścień powoduje krótkie wędzidełko takze ja na Twoim miejscu zacząłbym od wydłużania wędzidełka.
 

mati12

Well-known member
Przykrótkie wędzidełko i nadmiar skóry w dodatku ciasnej obrzezanie częściowe Udaj się do urologa sprawdzi obgadać sprawę pokaż mu też zdjęcia we wzwodzie
 

Kuku66

Member
Tak jak wyżej i chyba najlepiej to prywatnie iść wtedy wiesz ze jest mniejsze prawdopodobieństwo spaprania sprawy, na klejontach nie oszczędzaj bo masz je jedne. Odrazu walnij sobie powiększenie penisa😁 ja aktualnie leżę pozawijany w bandazach i jak patrzę na maszynkę to z 2 cm grubszy a długości to nwm bo jeszcze w szwach jest
 

slwk

New member
Tak jak wyżej i chyba najlepiej to prywatnie iść wtedy wiesz ze jest mniejsze prawdopodobieństwo spaprania sprawy, na klejontach nie oszczędzaj bo masz je jedne. Odrazu walnij sobie powiększenie penisa😁 ja aktualnie leżę pozawijany w bandazach i jak patrzę na maszynkę to z 2 cm grubszy a długości to nwm bo jeszcze w szwach jest

Zastanawiam się nad laserem. Czy przy użyciu lasera da się również wydłużyć wędzidełko czy tylko je przeciąć?
Czy laserem można zrobić obrzezanie częściowe ewentualnie plastykę napletka? Chociaż nie wiem czy w moim przypadku tylko plastyka byłaby dobrym rozwiązaniem jeżeli rzeczywiście mam nadmiar skóry.
W sumie wolałbym żeby nie wycinać od razu jakoś dużo. Może jakieś propozycję urologów którzy mają takie podejście? Jestem z północy woj. śląskiego ale mogę dojechać do innego miasta.
 

Trolo

Well-known member
Raczej nie jest to konieczne, ewentualnie samo wędzidełko bo go nie widać, ale skoro napletek schodzi nisko to albo go nie ma albo jest odpowidnio długie.
 

Podobne tematy

Do góry