• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam zbyt krótkie wędzidełko?

wawel1234

New member
Sam byłem w takiej sytuacji, lepiej załatw sprawę odrazu - idź na zabieg. Naderwanie wiąże się nie tylko z bliznowacieniem i skróceniem wędzidełka. Może wystąpić infekcja/grzybica itp czego konsekwencje zawsze są złe.
 

g1176045

New member
Jako mały dzieciak miałem stulejkę (wyleczoną, ale nie miałem ingerencji chirurga). Obecnie mogę bez problemu ściągnąć napletek do samego końca zarówno w spoczynku i we wzwodzie. Nie wiem jedynie czy nie za dużo jest tej skóry po ściągnięciu napletka, czy nie będzie to przeszkadzać podczas stosunku (nie będzie się nasuwać z powrotem)? Podczas masturbacji nie mam problemu, nic mnie nie boli.
Na foto 1,2 w spoczynku, foto 7,8,9 odsunąłem maksymalnie ręką.
Imgur
 

alfred666

New member
napisalem juz w sumie w innym watku, ale moze jakis spec sie wypowie:
"Mam ten sam problem. Po ściągnięciu napletka po chwili wraca on minimalnie na żołądź (lub wraca dokładnie do "granicy" z nim) zwijając pod siebie nieco prezerwatywy.
Czy to objaw zbyt krótkiego wędzidełka?"

tylko ściągając napletek delikatnie w dół, znajduje się on 1-1,5 cm poniżej żołędzia. w innym wypadku wraca do tego położenia, które opisałem wyżej.
czy mam za krótkie wędzidełko? po czym to poznać? jak coś to mogę wkleić ew. zdjęcia.
dodam jeszcze, że mam problem z przedwczesnym wytryskiem. czasem nawet w trakcie zakładania prezerwatywy do niego dochodzi... nie wiem, czy ma to związek, tak tylko dodaję :)
 

Bosmal

New member
Witam Myślałem że mam Stulejke ale panowie w temacie o stulejkach powiedzieli że to niby wędzidełko i że pierścień jest za ciasy. A jaka jest wasza opinia na ten temat.I mam pytanie czy z takim czymś będę miał problemy podczas seksu ?

W spoczynku do ile dam rady ściągnąć
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 6c341403e7968.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 40594e4750678.jpg

w zwodzie ile dam rady ściągnąć bez bólu
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e1087b834245a.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3b98f89aec3bc.jpg

I jeszcze ile sie sam odsłania w zwodzie
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3d80ef1c49373.jpg
 

facet1

New member
Za krótkie?
urologia - Album on Imgur

W stanie spoczynku jak widać schodzi całkowicie, bez problemu, tylko wędzidełko jest białe i naciągnięte.
We wzwodzie można ściągnąć napletek z żołędzia, jednak wędzidełko również jest napięte ,białe a poniżej tworzy się pierścień. Poniżej pierścienia widać zaczerwienienie.
 

lopez1

New member
A moje?




link http://imgur.com/a/ud46A
 
Ostatnia edycja:

Fanatykxd

New member
Witam czy moje wędzidełko jest za krótkie? Nie odczuwam żadnego bólu, penis jest tylko skrzywiony w lewo. Pod grzybem mam taki fałd skóry po ściągnięciu skóry z niego. Na zdjęciu nr 4 naciągnąłem skóre ile się dało no ale wtedy grzyba ciągnie " w dół" z góry dzięki za odp. Foto w albumie link niżej
Kod:
http://imgur.com/a/1WSqA
 
Ostatnia edycja:

rollo321

Member
Mam to samo wiec mysle ze do zrobienia,bo za krotkie.

Witam czy moje wędzidełko jest za krótkie? Nie odczuwam żadnego bólu, penis jest tylko skrzywiony w lewo. Pod grzybem mam taki fałd skóry po ściągnięciu skóry z niego. Na zdjęciu nr 4 naciągnąłem skóre ile się dało no ale wtedy grzyba ciągnie " w dół" z góry dzięki za odp. Foto w albumie link niżej
Kod:
http://imgur.com/a/1WSqA
 

Trolo

Well-known member
Zdjęcia są ok, napletek możliwe, że jest trochę długi ale to nie jakiś super problem. Dlaczego nie możesz założyć gumki ?
 

kubek311

New member
siemka mam pytanie nie wiem czy za krotkie mam wedzidelko czy to moze stulejka kurde czy moze wogole nic nie jest penis jest dobry....boje sie sprawdzic w stosunku bo obawiam sie ze mam za krotkie wedzidelko i sobie cos zerwe lub w czasie stosunku skóra z penisa nie bedzie chciala zejsc lub cos ;// mam 17 zapodam zdj prosze o odpowiedz jak najszybciej

Imgur: The most awesome images on the Internet

zdj stojacego i leżacego penisa
 

Podobne tematy

Do góry