• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Bartek72511

New member
Witam. Panowie mam pewien problem. mam 17 lat i mam prawdopodobnie stulejkę.Wiadomo masturbuje się już od dawna jednak jestem jeszcze prawiczkiem. Zawsze myślałem że ściaganie napletka które mnie bolało minie, że on jakos sie rozluźni i to bedzie bez problemu i dlatego jakby masturbowałem sie bez zsunietego napletka. Jednak teraz zdaje sobię sprawę że to moze być coś z tą stulejką. Ogólnie wyczytałem też coś o tej metodzie w gorącej wodzie, i własnie przypomniało mi sie jak w dziecinstwie mama przychodziła podczas kapieli i naciagała mi napletek i sprawdzała coś ale nigdy o tym nie gadałem z nią bo to jak wiadomo troche wstydliwe. Ogólnie nie przeszkadza mi to w oddawaniu moczu a napletek mógłbym zsunąc w zwodzie ale używajac duzej siły ale boję się , po zsunięciu bez zwodu penis nie moze być już taki twardy a napletek ma bardzo dziwny kolor bo aż fioletowy. Trocheobawiam sie tego całego zabiegu i nei wiem jakbym miał podejsc do rozmowy o tym. i jeszcze jedno pytanie, jaki jest koszt tego zabiegu??
 

Brak_nicku

New member
Jeżeli prywatnie to rózniej , niektórzy pisali 2000pln , 800zł , 250zł.
Róznie. Na NFZ za darmo :) Ale dłuzej trzeba czekac i to wszystko.
Wcale nie jest powiedziane ze prywatnie zrobią lepiej ;)
 

Alex

New member
Brak_nicku napisał:
Wcale nie jest powiedziane ze prywatnie zrobią lepiej ;)

Dokładnie, sam jest najlepszym przykładem. Prywatnie miałem wydłużane wędzidełko i okazało się, że zabieg został źle zrobiony. W dniu wczorajszym miałem zabieg obrzezania całkowitego w ramach NFZtu i wygląda na to, że zabieg został zrobiony bardzo dobrze. Nie ma reguły...
 

Bartek72511

New member
Mam jeszcze takie pytanie, jeśli np miałbym ten zabieg w środku tygodnia to np utrudnia to chodzenie do szkoły czy normalnie w niczym nie przeszkadza? Chodzi mi tutaj głownie o sylwester że mógłbym mieć zabieg przed świętami lub w tej przerwie światecznej to czy była by możliwość zebym poszedł normalnie czy jednak jakieś utrudnienia?
 

Alex

New member
Jeżeli masz na myśli "ciupcanie" podczas sylwestra to możesz zapomnieć. Nawet jazda na "ręcznym" jest niemożliwa.

W moim przypadku, po wydłużeniu wędzidełka normalnie śmigałem.
 

Bartek72511

New member
Nie nie kolego, mi nie chodzi o sex ani nic w tych kwestiach, tylko chodzi mi czy zabieg usunięcia stulejki nie spowodował by trdności w chodzeniu lub tanczeniu?
 

Brak_nicku

New member
Alex napisał:
Jeżeli masz na myśli "ciupcanie" podczas sylwestra to możesz zapomnieć. Nawet jazda na "ręcznym" jest niemożliwa.

W moim przypadku, po wydłużeniu wędzidełka normalnie śmigałem.

Czy On coś wspominał o seksie?

Ja normalnie chodziłem gdzieś w 2-gim dniu a tańczyłem gdzieś w 5 dniu na urodzinach. Wiec na zabieg przed świętami możesz pójść i w sylwestra bawić sie , no ale nie na całego , w sumie zależy jak gojenie rany u Ciebie będzie postępowało :) powodzenia!
 

Bartek72511

New member
rozumiem rozumiem, mam nadzieję ze jakos to gojenie będzie dobrze przebiegalo. A orientuje się ktoś czy jakbym chciał to zrobić bezpłatnie to jest to jakiś określony czas oczekiwania czy to jak się uda?
 

Brak_nicku

New member
Sory nie widziałem twojego postu , poprostu pisalismy w tym samym czasie (no ja troche dłużej) :D

Zależy od wolnych terminów.
Będziesz miał zabieg jak będzie wolna sala operacyjna w danym szpitalu.
Prywatnie nawet na 2-gi dzięn od wizyty u lekarza.
 

Bartek72511

New member
Rozumiem, ale ogólnie idąc do szpitala odrazu podaja mi jakiś określony termin czy tylko mnie zapisują a skontaktują się ze mną gdy będzie cos wolnego?
 

Brak_nicku

New member
Wiesz , ja byłem w klinice , więc na innych warunkach.
Z tego co się orientuje to podają wolny termin.

Tylko że jakbyś się teraz chciał zapisać to wątpię żeby przyjeli Cię w tym roku jeszcze , po 1-wsze tak szybko nie będą mieli wolnych terminów a po 2-gie skończyła się kasa z NFZ.
 

HumanMan

New member
Mam pytanko_Otóż mam prawie 14 lat i mam mały problem.Gdy mój penis jest w spoczynku bez problemu mogę odsłonić napletek i jest OK.Jak zaczyna mi stawać to coraz bardziej mnie boli a gdy jest całkowicie to po prostu boli.Dodatkowo gdy próbuje zdjąć napletek gdy mój penis stoi to się nie da.Tak do połowy dochodzi i dalej się nie da.Dodatkowo żołądź jest taki mocno wrażliwy na dotyk.Mój penis to około 15 cm więc to chyba dość dużo(oczywiście podczas erekcji) natomiast w czasie spoczynku to około 10 cm.Więc mam pytanie.Czy to jest stulejka, to samo przejdzie i gdy penis będzie stawał to napletek będzie się sam zsuwał czy to jest nic strasznego?Proszę o szybką odpowiedź po się dość boję. :( Z góry dzięki. ;)
 

ANDALAMI

New member
No nie donkońca jest tak,że samo przejdzie,wrażliwość to pikus,ale skoro we wzwodzie mozesz ściągnąc tylko do połowy,to nie jest tak ok.Ciężko swierdzic tak na odległość bez zdjęć,na początek bym doradził ćwiczenia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry