• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Bartek72511

New member
Witam. Opisywałem swój problem jakieś dwa tygodnie temu. Gdy penis jest normalny nie ma problemu z zsunieciem napletka, ale podczas zwodu to raczej nie możliwe albo bardzo bolesne. Byłem wczoraj u urologa i powiedział że mam za krótkie wędzidełko, ale że w wieku 17 lat to nie warto coś z tym robic tylko zebym w tej wodzie to rozciagał i potem maścia smarował. Chodzi mi o to czy to prawda? bo jak czytam to wszedzie piszą że trzeba mieć zabieg i ja też tak sie nastawiłem a tu ooo.
 

maly23

New member
Moj problem usuniety:)

Witam na zabieg zdecydowalem sie jako tako dzieki tej str.duzo info idzie poczytac i duzo sie dowiedziec.Jestem 1 dzien po zabiegu,zdecydowalem sie na niego dosc szybko,ile idzie czekac i przekladac to wymigiwac sie przed dziewczyna. Zabieg mialem przeprowadzony dosc szybko jakies 2 tyg czekania prywatnie 700 zl w Biel-Med bielsko biala,ogolnie nie mam za dobrego zdania o tej pryatnej klinice. Zaczelo sie od umowienia wizyty koszt 150 zl Dr.Pliszek wizyta trwala jakies 5-10 min za bardzo sie z tego nic nie dowiedzialem lekarz kazal sciagnac spodnie naciagnac napletek i zdecydowanie powiedzial ze trzeba zrobic zabieg,dokladnie jaki okaze sie na stole jak to rozbiora. 150 zl ? za uswiadomienie mi stulejki do ktorej sam doszlem na tym forum tragedia..zero jakiegos opisania zabiegu czy jak to bedzie wygladac po zabiegu,ale mniejsza z tym(niby bdb urlog) wkoncu przydzielono mi termin lezalem z 2 sympatyczni kolegami zarty nie zarty czas lecial,niby prywatnie a czekanie 3 h na zabieg i h po zabiegu trzeba bylo zostac. Obsluga bylem zachwycony od poczatku strasznie mile panie w recepcjach ogolnie wszytsko pieknie ladnie kolorowo. Udalem sie do szpitala ktory jest po przeciwnej str poradni.wypelnienie paru ankiet i udanie sie na 1 pietro.tam rowniez bardzo milem panie ktore wreczaja fartuszek i kaza sie polozyc i czekac na swoja kolej. Nadchodzi godzina 19 wzywaja mnie na blok lekki stresik,ale w myslach mialem swoja kobiete bylo latwiej. Przed moim wezwaniem nastapila zmiana obslugi pielegniarek,powiem tragedia 2 starsze panie wiec powiedzialbym K...zlosliwe jakies podsmiechujki w windzie miedzy soba mowia po cichu ale dobrze slychac ze nasmiewaja sie z mojego zabiegu i ludzi ilu jeszcze w tym dniu zostalo. Na dole przychodzi lekarz ktory odbiera mnie oglada sypal zartami jak zabieg bedzie wygladal,zeby odstresowac mnie. Zaczelo sie leze na stole kilka zastrzykow bol momentami byl ale idzie wytrzymac,ogolnie nic mi nie powiedziano jak po zabiegu sie tym zajmowac tylko tyle zeby zakupic gazy rivanol i mozna sie spokojnie kapac,to na tyle nawet nie wiem dokldnie co mialem robione bo tego mi tez nie powiedziano za 700 zl ? ale ogolnie operacja pzebiegala wesolo lecialy zarciki z mojej str jak i lekarza,po zabiegu kolega uprzedzil ze boli bardzo jak znieczulenie zacznie schodzic wiec lepiej odrazu poprosic o tabletke. Tez wziolem i tak zrobilem po czym przychodza znowu wspomniane wczesniej 2 pielegniarki z czego jedna mi mowi ze udaje i zadnej tabletki nie dostane,znieczulenie trzyma 3 h po zabiegu taaaa yhy.. po czym mowi ze jej syn tez mial zabieg i nic nie czul. Odliczalem upragniana h do wyjscia ubralem sie udalem sie odrazu do apteki kupilem tabletki NIE BEDE SIE PROSIL i nie ma zle. Najgrosza byla noc z 3-4 razy sie budzilem srednio co 40 min.bol byl ale szlo wytrzymac. Rano wstalem trzeba by bylo sie wysikac ... poszlem zasiadlem na tronie bez bolesnie poszlo ale opatrunek caly mokry i smierdzial,wiec uznalem ze trzeba go zmienic zrobilem miksture szare mydlo z woda i zaczolem moczyc tam bestie , po czym stoponiowo sciagac opatrunek poszlo prawie bez bolesnie zobaczylem co mi tam namajstrowali przed 40 min wygladalo o dziwo calkiem dobrze bylo widac szwy przy nich miejscowo zakrwawienia polalem 2 x rivanolem i wziolem sie za zakladanie nowego opatrunku,,,tu zaczol sie problem ciezko sobie samemu poradzic ale jakos poszlo na odpierdziel zrobiony ale byle nie boli :) mam nadzieje ze teraz kazdy dzien bedzie tylko lepszy ///ale sie rozpisalem ;) do tych co sie boja trzeba byc twardym pamietajcie ze robicie to tylko i wylacznie do swojego dobra..nie wstydzcie sie u mnie byly 3 sale po 2-3 os ludzi z tym problem i to ludzie od 20-40 lat wiec robcie to wczesniej zeby korzystac poki mozecie,co to za seks ze stulejka? to jak dup... przez rajtuzy ;) pzdr
 

Eklerek

New member
Hej
Jak większość osób w tym temacie, chciałbym dowiedzieć się czy mam stulejkę, ale po tym co wyczytałem raczej mam...
Oto zdjęcia

Spoczynek
http://img686.imageshack.us/i/20101130122022.jpg/
http://img163.imageshack.us/i/20101130122225.jpg/

Tutaj część napletka wydaje się przyklejona...
W spoczynku mogę ściągnąć napletek tak jak na zdjęciu, dalej nie ma żadnych rezultatów.

Wzwód

Samoczynnie schodzi tak, potem już musze pomagać
http://img42.imageshack.us/i/20101130121210.jpg/

Daje to takie rezultaty
http://img72.imageshack.us/i/20101201123405.jpg/

I jeszcze kilka fotek we wzwodzie:
http://img704.imageshack.us/i/20101130121453.jpg/
http://img697.imageshack.us/i/20101201123516.jpg/

Mam 14 lat...
Czy to jest stulejka?
 

ANDALAMI

New member
a co ten napletek taki zmasakrowany?próbowales kiedyś siłowo ścągać?wygląda to jak zbliznowacenia po pęknięciach.Napewno masz zlepienie napletka i to powoduje,że nie możesz go ściągać całkowicie,na zdjęciach nie widac aby był jakiś bardzo ciasny.Jednak te slady są trochę dziwne.Może inni się wypowiedzą w tej kwestii.
 

ANDALAMI

New member
jeszcze raz to przeglądałem,ciekawy przypadek,postaraj się opisac jak to było od poczatku z tym napletkiem,kiedy zacząłes ściągac i jak to się odbywało.To zlepienie już pomijam,ale napletek wygląda tak jak byś siłowo go ściągał wiele razy.
 

Eklerek

New member
Chodzi Ci o te białe coś na napletku tak?
Mam to odkąd pamiętam...
Wiem że w wieku 10-12 lat w ogóle nie schodził mi napletek, mama powiedziała mi wtedy, że trzeba doprowadzić do jego ściągnięcia, bo trzeba go myć... No i po kąpieli zawsze musiałem próbować ściągać napletek, z pomocą jakiejś "galaretki" Aloesu czy czegoś takiego.
Po wielu próbach udało się, lecz było to przeżycie bolesne i pamiętam że kilka razy pociekła krew...
Być może to od tego...

A i jeszcze chciałem zaznaczyć, że jak ściągne ten napletek to on po chwili się zsuwa z powrotem...
 

ANDALAMI

New member
lipa,no jak można siłowo ściągac napletek,odrazu wiedziałem,że to są blizny.Każda blizna to wbrew pozorom zwężenie napletka,a nie jego rozciągniecie.Czyli inaczej mówiąc-ściągasz na siłę,dochodzi do pęknięcia i wydaje ci się,ze to nic groźnego,jednak ta malutka ranka się zabliźnia i dochodzi z czasem do jeszcze większego zwężenia.W ten sposób tworzy się zamkniete koło i takim sposobem nigdy się nie wyleczy zwężenia,a wręcz je pogorszy.Nie wiem co ci doradzić,masz tak zmasakrowany napletek,że chętnie bym doradził zabieg, bo nie wiem na jakim to wszystko jest etapie.podejrzewam,że włąsnie kręci się to zamknięte koło o którym pisałem.Proponuję jednaj iść do urologa gdyż masz po pierwsze zlepienie napletka,a po drugie straszne zbliznowacenia,które znacznie ci zawęziły napletek i mozesz sobie z tym już nie dac rady.
 

hesome

New member
Zgadzam się.
Idź do lekarza, wstydzić się nie ma czego, a pomogą na 100%.
Ja jestem dziś 2 tygodnie i 1 dzień po zabiegu. Odwlekałem moment pójścia do lekarza kilka lat. Żałuję że tyle czekałem.
 

Ginter

New member
Witam , ja mam tak że jak próbuję ściągnąć napletek to schodzi tylko kawałek a potem tak jakby był połączony z żołędziem .
I mam jeszcze jeden problem . Bo w tym miejscu :

Gdzie jest zaznaczone to skóra jest ciemniejsza i taka dziwna w dotyku .
Na pewnym forum powiedziano mi ,że to od nadmiernej masturbacji i , że trzeba czymś smarować i tu pojawia się moje pytanie czym to smarować ?
 

tomekz

New member
Hej,
stulejki raczej nie mam, jeśli już to przewężenie lub za krótkie wędzidełko - tego właśnie chciałbym się dowiedzieć, no i czy mam powód do nie pokoju oraz wizyty u urologa, czego wolałbym uniknąć. Oto zdjęcia, mam nadzieję, że "czytelne" (z góry przepraszam, jeśli są za duże, mogą się wolno wczytywać):

Spoczynek:
1 2 3 4
Zdjęcie 1 z niezsuniętym napletkiem, pozostałe ze zsuniętym (maksymalnie) - widać na nich (zwłaszcza 4), że zsunięty napletek ściska członek. Nie boli mnie to jakoś strasznie, zresztą praktycznie nie zdarza mi się zsuwać napletka w stanie spoczynku.

Wzwód (wszystkie zdjęcia z maksymalnie zsuniętym napletkiem):

Z jednej strony: 1 2
Tutaj widać, że cała skóra z napletka gromadzi się pod żołędzią (nie ściska, a więc także nie sprawia bólu), próby dalszego zsunięcia napletka nie są zbytnio możliwe, jeśli próbuję siłą, wiadomo - boli. Obawiam się, że może to w przyszłości stwarzać problemy podczas stosunku seksualnego.

i z drugiej strony: 1 2
 

Meiton

New member
Witam,sprawa wygląda tak.Przeglądałem przed chwilą stronę www.stulejka.com i natknąłem się na takie zdjęcie,w zwiąsku z tym mam do was pytanie.Czy to jest stulejka?bo mam tez coś takiego i nie wiem czy mam się tego obawiać. Proszę o odpowiedzi.


 

qweek

New member
czy uda mi sie rozciągnąc

otóż wczoraj obejrzałem sobie film xxx i zauważylem że tam panowie zciągąją sobie skórkę z siusiaka i odsłaniają całego żołędzia (wczesiniej myslałem ze to prezerwatywa..) postanowilem wiec tez sobie zciągnać. Udało się. podczas wzwodu tez moge. lecz gdy juz jestem w momencie szcztowania to czuję ucisk napletka. czy to sie jeszcze rozciągne zważywszy ze dopiero wczoraj sciągnąłem napletek 1 raz??

p.s mam 14 lat
 

rafiki_03

New member
Ja mam następujący problem: napletek schodzi mi całkowicie, jednakże zawsze muszę sobie pomagać ręką. Ale jak już zejdzie to skórki jest jakby za dużo i nie mieści się ona w rowku za żołędziem... Idę w poniedziałek na konsultacje do urologa, myślę, że będzie potrzebny zabieg. Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać zabiegu,żeby było już wszystko Ok
 

kolokolo

New member
Bartek72511 napisał:
Witam panowie;) Byłem u urologa z myślą że mam stulejkę. Okazało się że mam trochę za krótkie wędzidełko i żeby poćwiczyć wodzie. Przesyłam zdjecia i sami oceńcie czy wszystko już z tym dobrze czy jak? skórki przedtem nie mogłem ściagnac w zwodzie, teraz jest bez większych problemów ;)
http://img88.imageshack.us/i/dsc02694e.jpg/
http://img813.imageshack.us/i/dsc02691d.jpg/

wedzidelko sie wydluza/usuwa a nie rozciaga, ono sie nie wydluzy poprzez cwiczenia czy jakies masci
 

filatelista

New member
Nie wiem czy mam stulejkę. Mam 13 lat i skóra z napletka zchodzi "nawet"
w zwodzie. Ale jak ściągne za napletek to widzę że jakaś skóra jest przyczepiona do napletka (nie całkowicie trochę po lewej stronie ale więcej po prawej) Czy to stulejka? i co mam zrobić wstydze się powiedzieć rodzicą. Proszę o pomoc
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry