• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Jednak chyba nie stulejka?

Pisalem tutaj kilka razy, ostatnio dowiedzialem sie albo moze inaczej "zainteresowalem sie" tym ze przy seksie nalezy sciagac napletek by zalozyc prezerwatywe, ja sprobowalem pierwszy raz, ledwo co widzialem penisa, dalej nie mogle, bolalo mnie, myslalem ze to na pewno stulejka, poczytalem o cwiczeniach w wannie, po trzech dniach ciwczen bylo lepiej bo odciagalem do 1/3 penisa ale wtedy myslalem ze mam za krotkie wedzidelko a jednak zdawalo mi sie bo po prostu sie balem, raz zaczalem zdejmowac penisa po zamoczeniu w goracej wodzie, zszedl prawie caly, nie chodzi o to ze nie moglem dalej tylko nei chcialem bo sie balem, nawet nic nie bolalo, nastepnego dnia tak samo, chcialem sprobowac dalej odciagnac ale sie balem, przez przypadek sam sie odciagnal i zszedl caly ja od razu wpadlem w panike, jak go zalozyc itp meczylem sie moze z dwie minuty, po prostu naciagnalem skore tj do gory a potem w dol i sie nalozyl sam, cwiczylem doslownie 4 dni czy nie mam stulejki? bo moge zdjac jak mi stoi i jak nie stoi tylko musi byc mokry, nawilzony woda. Chcialbym zdjac go znow calego ale sie boje, czy to normalne, ze zeby zalozyc napletek spowrotem to trzeba wziasc tak jakby do gory a potem odciagnac w dol i sam sie zaklada? Dziekuje, myslalem ze mam stulejke ale odzyskalem wiare ze cos sie uda i chyba sie udalo :)
 

Buggy

New member
Re: Jednak chyba nie stulejka?

Trudno coś z tego opisu wywnioskować. Raczej bym wykluczył wędzidełko, bo jemu nawilżanie niewiele pomaga. Może masz bardzo niewielką stulejkę, może miałeś sklejenie napletka z żołędzią, którego się właśnie w wannie pozbyłeś. Moim zdaniem powinieneś jeszcze jakiś czas poćwiczyć (delikatnie, bez pośpiechu) i obserwować efekty.
 

666666

New member
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Moje przypuszczenia oczywiście się potwierdziły, stulejka. Jestem kilka godzin po plastyce. Ogólnie trochę boli teraz, ale podczas zabiegu było bardzo spoko, nic nie bolało. Także panowie, nie ma co się zastanawiać i bać.
 

zaqxswcde

New member
Czy to aby napewno stulejka ?

Chciałbym się upewnić na 100% czy to stulejka ? I jak poważna będzie operacja w tym przypadku ?



Tak wygląda normalnie podczas wzwodu




I z naciągniętym napletkiem podczas wzwodu

 
U

usmAr

Guest
Chyba stulejka

Witam, coś jest nie tak z moim penisem. Boję się trochu wizyty u urologa. Co to może być. Napletek jest trochę ciasny.

 
U

usmAr

Guest
Re: Chyba stulejka

Czasami po całym dniu jest tak jakby sklejony i odczuwam lekki ból przy ściąganiu.
 

bergen

New member
Re: Jednak chyba nie stulejka?

No nie, latwo wywnioskowac ze masz stulejke, gdybys nie mial, napletek chodzilby luzno i nie byloby problemu z odprowadzeniem. Marsz do lekarza!
 

zaqxswcde

New member
Re: Czy to aby napewno stulejka ?

Podczas wzwodu z naciągniętym napletkiem strasze mnie uwiera, w ten sposób że tak jakby odcinało mi dopływ krwi lub coś bo zaraz zaczyna "więdnąć" i po chwili znów wzwód i taka sama sytuacja ....
Podczas naciągania napletka może nie boli ale uczucie to jest bardzo nieprzyjemne i trzeba go naciagac na siłe ...
Staram sie to ćwiczyć ale efektów nie widać a komfort podczas stosunku jest troche mały ;/
 
U

usmAr

Guest
Re: Chyba stulejka

Chyba tak zrobię. Zastanawia mnie ten wałek. Po ściągnięciu napletka znajduje się dziwnie blisko żołędzia.
 

pawel007007

New member
Re: Czy to aby napewno stulejka ?

Czyli wszystko jasne wędzidełko do operowania i chyba też trochę poszerzyć napletek więc plastyka.
 

666666

New member
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Mam pytanie, mogę chodzić bez opatrunków 7 dni po zabiegu, szwy zaczęły mi wypadać, znikome ilości krwi, głównie po nocnych wzwodach? szwy są schowane pod napletkiem po miałem plastykę.
 

123456s

New member
Czy mam za krótkie wędzidełko lub coś innego?
Moje obecne życie seksualne występuję głównie przy użyciu prezerwatywy. Nie odczuwam problemów ze względu na wędzidełko, ale też seks zdarza mi się raz na kilka miesięcy, więc nie wiem czy wszystko jest okej i jak będzie bez prezerwatywy. Mam wędzidełko napięte przy maksymalnym wzwodzie, jest jeszcze skóra która nie może zostać naciągnięta przez krótkie wędzidełko. Zamieszczam zdjęcia i proszę o wyrozumiałość oraz o porady czy robić coś z tym teraz.

http://www56.zippyshare.com/v/79842189/file.html
http://www56.zippyshare.com/v/77282370/file.html
http://www56.zippyshare.com/v/92803239/file.html
http://www56.zippyshare.com/v/83839256/file.html
 

pawel007007

New member
Ewidentnie za krótkie wędzidełko zobacz jak robi się białe przy naciąganiu, zabieg na 100% cie nie ominie. Także rób to jak najszybciej
 

paweleke

New member
Witam. Mam 15 lat i niewiem czy mam stulejke. Kiedy mam wzwod i probyje scciagnac napletek powoduje to bol i trud oraz wydaje mi sie ze napletek tak jakby sie podwija i chowa. Zeby ponownie zaslonic zoledzia i przywrocic do poczatkowej formy musze scisnac czlonka i pociafnac do gory (oczywiście nie za mocno). Czy jest to stulejka
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry