• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Artison93

New member
Pilnie potrzebuję pomocy!

Witam, mam 19 lat i mam pytanie!
Czy mam stulejkę pełną czy nie pełna?
Bo tak: podczas spoczynku napletek ściągam reką bez problemu i odprowadzam, ale podczas zwodu się boje że może napletek pęknąć i dla tego nie czekam na wzwód.
Jak myślicie?? a i czy można to jakoś samemu wyćwiczyć by podczas wzwodu napletek nie uciskał prącia?
 

zlomek

New member
@relaxo-nie masz się czego bać,musisz to przejść,ale efekty po zabiegu są nieziemskie,przebolejesz tydzień,dwa ale warto chyba dla męskości w przyszłości?
@Artison93-lepiej byłoby gdybyś jakieś zdjęcia podesłał,bo tak nie jesteśmy w stanie określić tego,ale z opisu jak na moje byłby potrzebny zabieg wydłużenia wedzidełka.
 

mlody93

New member
Witam.

Mam 18 lat.
Zwlekałem od dawna z moją stulejką i jestem z tego powodu sam na siebie zły, bo teraz miałbym to z głowy.
Mój problem polega na tym, że... mam stulejkę, ale to raczej wiadome na tym forum.
Normalnie powiedziałem mamie, żeby przy wizycie u lekarza ws. taty, załatwiła mi skierowanie, no i udało się.
W poniedziałek idę ustalić termin zabiegu u urologa.

Przedstawię moją sytuację.
Najprawdopodobniej mam zbyt krótkie wędzidełko oraz zbyt wąskie ujście napletka (?).
W "spoczynku" mogę go ściągnąć normalnie do końca, jednak w zależności od "wilgotności" żołędzia, raz zachodzi samo, raz muszę lekko pomóc palcem, a czasami przy zwijaniu się ta skórka lekko podwija, co nie jest przyjemnym uczuciem. Da się jednak napletek zsunąć bez żadnego bólu.
Jeśli chodzi o "wzwód", to już nie jest tak łatwo i kolorowo. Przy próbie zdjęcia, zaczyna się ból, ale to też w zależności od wilgotności żołędzia (czasami jest jakiś taki... suchy (?)).

Dodatkowo chyba mam problem z tą "oponką", wydaje się być dość duża i mam dziwne zakrzywienie psychiczne, że mój penis jest mały w obwodzie, ale to już inna kwestia, nie będę zostawiał Wam tego do oceny, bo gejem nie jestem :roll: .
Jeszcze nie "bzykałem", ale teraz, kiedy zbliża się ten moment, ja zaczynam dopiero myśleć o stulejce. Nie wiem, co może nawet myśleć wtedy dziewczyna, widząc zestulejkowanego penisa.

Pytanie moje brzmi:
* czy obejdzie się bez obrzezania? Wolałbym już nie mieć żadnego zabiegu, niż chodzić i ocierać o wszystko. Czy w takim przypadku jest możliwość, że wystarczy chyba to poszerzenie ujścia napletka + plastyka?

Dodam, że u mnie stulejka to jest jakby w genach, brat ma, ojciec chyba miał, ale mówił, że jak dobra dziewczyna będzie, to samo przejdzie.

Poniżej zdjęcia:





Z góry dzięki za poważne odpowiedzi.
Pozdrawiam!
 

mlody93

New member
Edytować już nie mogę, to napiszę jeszcze jedną wiadomość.
Po namyśleniu się, zdecydowałbym się jeszcze ewentualnie na zabieg typu "low & loose", bo wydaje się być jak najbardziej ok (o ile w takim przypadku, jak mój, będzie taka możliwość).

Ale jeszcze mam jedno pytanie:
* po takim zabiegu można normalnie np. chodzić do szkoły? Bo tam trzeba coś dezynfekować po każdym sikaniu, a jakbym tak w szkole się wysikał, to musiałbym przez 3 lekcje zmieniać opatrunek, a w plecaku nosić hektolitry Rivanolum i innych :x .
 

raven989

New member

relaxo

New member
Ja mam jeszcze jedno pytanie, czy stulejka może powodować niepełny wzwód albo na odwrót niepełny wzwód wrażenie, że ma się stulejkę?
 

zlomek

New member
@raven
Tak to jest stulejka,porozmawiaj z rodzicami na ten temat,i idźcie po skierowanie a następnie do urologa,nie przeszkadza ci to w niczym jeżeli masz stulejkę,ale pomyśl że jeżeli zacznie cię wkurzać i będziesz naciągał na siłę,to może dojść do załupka tak jak w moim przypadku.Nie śpiesz się,masz czas,zastanów się i przemyśl sobie jak powiedzieć o tym rodzicą.
@relaxo
Nie słyszałem nigdy o niczym takim,więc raczej nie
 

VisTer

New member
witam!
Mam 18 lat, i nie wiem czy mam stulejkę. Pol roku temu nie mogłem w ściągnąć napletka, ale zacząłem rozciągać go w ciepłej wodzie i teraz wygląda w pozycji stojącej tak:
http://img21.otofotki.pl/to310_2012-02-21-11.jpg.html
http://img21.otofotki.pl/nm453_2012-02-21-11.jpg.html
http://img21.otofotki.pl/wn831_2012-02-21-11.jpg.html
Nie wiem, czy już wszystko jest ok, czy muszę jeszcze pójść do urologa.
Dodam, że gdy członek jest w stanie spoczynku, mogę ściągnąć napletek praktycznie do końca, pod "grzybem" nic nie zostaje, z tym, że później napletek i tak schodzi pod grzyba.

W stanie pełnej erekcji napletek sam nie schodzi, a gdy ja go ściągnę to zostaje pod 'grzybem' (jak na zdjęciu). Nie sprawia mi wtedy bólu. Mogę go wtedy jeszcze mocniej ściągnąć, ale jest to dość trudne, a później i tak wraca tam gdzie był.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

farciaZ95

New member
Witam mam ten sam problem co VisTer Nie wiem czy było to już w tym temacie ale jest tyle tego że nie zdołał bym tego odszukać. Wiec proszę o odpowiedz bo nie wiem co mam z tym zrobić. Proszę o odpowiedzenie na pytanie użytkownika na de mną VisTer
 

kristofer87z

New member
Vister, ja też ćwiczyłem i doszedłem do takiego etapu jak Ty.
Ale okazało się, że i tak mam za krótkie wędzidełko, niewielkie skrzywienie (które jednak przeszkadzało).
Skrzywienie skorygowałem operacyjnie, przy okazji urolog wydłużył wędzidełko.

I też zostaje mi trochę napletka pod żołędziem w trakcie wzwodu - lekarz twierdzi, że jeżeli nie sprawia to dyskomfortu, to nie jest konieczna ingerencja.
Mi się to nie widzi i prawdopodobnie pójdę się po prostu obrzezać - zawsze byłem zdania, że tak lepiej wygląda.

Tak na oko, to wydaje mi się, że masz za krótkie wędzidełko, ale może to złudzenie, bo fota nie pokazuje za wiele.
Czy w trakcie wzwodu żołądź jest ciągnięta w dół przez wędzidełko?
Jeśli tak, to wędzidełko za krótkie - zabieg jest prosty, więc nie bój się urologa ;-)

Pozdrawiam.
 

Lucjan88

New member
Witam moj problem polega na ty ze stanie spoczynku normalnie moge sciagnac skorke i nie boli. Natomiast kiedy stoi na bacznosc skóra rowniez schodzi tylko z oporem i żołądz robi sie cały czerwony co powoduje ból. Dzisiaj zamierzam sobie no wiecie z kobieta i mam pytanie czy prezerwatywa zmijeszy ból żołędzia? chyba ze sa jakies inne preparaty dostepne w aptekach
 

kristofer87z

New member
Pewnie masz delikatne zwezenie ujscia napletka.
Jesli ucisk nie jest duzy to byc moze delikatnie to wycwiczysz.
W przeciwnym razie czeka Cie prosty zabieg urologiczny - plastyka napletka.
 

kristofer87z

New member
Jacys napisał:
Czyli zabieg będę musiał mieć?

Moim zdaniem tak.
Ale pamiętaj - nie jestem lekarzem, tylko 25 letnim facetem, który opiera swoją wiedzę na sobie, internecie itd.
Dlatego moim zdaniem udaj się do lekarza rodzinnego, powiedz mu o tym, jak będzie potrzeba to dostaniesz skierowanie do urologa.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry