• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

sławek83

Moderator
Stulejki nie masz, ale widzę że wędzidełko jest trochę za krótkie. Jak czujesz ucisk napletka to masz pewnie lekkie zwężenie ale u ciebie to dałoby radę wyćwiczyć. Ale wędzidełko tylko przez zabieg.
 

bartekbrk

New member
a mam takie pytanie odnośnie żołędzia a mianowicie jak np. przejade ręką po nim to czuje jakiś dziwny bół. Czy to jest normalne czy wypadałoby iść z tym do lekarza?
 

sławek83

Moderator
Czujesz dyskomfort którego nie powinieneś mieć bo widzę że nie masz kłopotu ze ściąganiem napletka i żołądź powinien być przyzwyczajony. I tak proponuje iść z tym do lekarza.
 

bartekbrk

New member
No niby nie mam problemów ze zdjęciem ale jak puszczam to napletek sam zjeżdża do połowy żołędzia. Z resztą nigdy nie chodziłem ze zdjetym napletkiem to moze dla tego odczuwam takie bóle. Jednak jak by nie było musze chyba sie udadc do lekarza.
 

Bezimienny1

New member
Witam prosił bym o pomoc, gdyż podejrzewam, że mam „niepełną stulejkę” lub „za krótkie wędzidełko”.
Nie potrafię właśnie tego sam określić, dlatego prosił bym was o pomoc.
Podczas spoczynku bez problemu mogę odsłonić główkę penisa lecz wędzidełko ciągnie żołądź, podczas wzwodu jest to trochę trudniejsze lecz możliwe, lecz nie trzymana skórka wraca sama zakrywając główkę.
Zamieszczam zdjęcia w stanie spoczynku i wzwodu.

Prosił bym o pomoc, mam 21 lat. Ostatnio to zauważyłem i czuje się z tym bardzo źle w połączeniu z małym członkiem nieprzekraczającym 13cm podczas wzwodu. Właśnie od tego się zaczeło, zastanawiałem się co on taki mały i dlaczego żołądź nie wychodzi poza skórkę i czy czasem wędzidełko nie hamuje tutaj wzwodu...
I poszukałem w internecie, natrafiłem na te forum, poczytałem i zastanawiam się na tymi dwoma schorzeniami.

W spoczynku:
http://zapodaj.net/9ad524499a81.jpg.html
http://zapodaj.net/20e77a01173e.jpg.html
Podczas wzwodu:
http://zapodaj.net/09b1fecba2be.jpg.html
http://zapodaj.net/2e0f44c513a4.jpg.html
http://zapodaj.net/e9255da4c2fe.jpg.html
 

sławek83

Moderator
Na pierwszym zdjęciu wyraźnie widać że masz za krótkie wędzidełko. Stulejki tam nie widzę. Zastaje ci zabieg wędzidełka.
 

abrams

New member
Witam. Mam 16 lat. Od około 6 miesięcy zacząłem się martwić moim sprzętem. Na tę stronę trafiłem przypadkiem a zarazem chyba w 10.
Moje pytanie jest takie. Czy mam stulejkę czy za krótkie wędzidełko i czy trzeba coś z tym robić. Ogólnie to na razie mnie nic nie boli ale boje się że zacznie jak wejdę w życie seksualne(sex)
PS: jak byłem ostatnio u lekarza rodzinnego to poruszyłem ten temat ale pani doktor powiedziała że jak w spoczynku mogę spokojnie zdjąć napletek z żołędzia to nic nie trzeba robić.
http://imageshack.us/photo/my-images/560/sam0327d.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/59/sam0328v.jpg/
Zdjęcia przedstawiają penisa podczas erekcji i jeśli to potrzebne ma 15 cm
 

desper

New member
Krótkie wędzidełko, zwężenia napletka przynajmniej nie widzę. Powinieneś czuć jak wędzidełko się napina, jeśli dalej nie da się odsunąć napletka to sam z tym nic nie zrobisz, konieczny będzie zabieg. Pani doktor się myli bo o ile w przypadku stulejki jest szansa na rozciągnięcie to w przypadku wędzidełka już nie
 

Trolo

Well-known member
Zasłanianie żołędzia przez napletek jest jak najbardziej anatomicznie poprawne, wędzidełko za krótkie, tylko zabieg wydłużania wędzidełka Ci pomoże.
 

Marshallek

New member
Mam ten sam problem co kolega wyżej i nachodzi mnie myśl : czy uprawianie seksu z takim stanem penisa jest możliwe i czy bolesne ?
 

mrwstydliwy

New member
Czy mam stulejkę ?

Mam 16 lat. Nie ukrywam że masturbowałem się od dawna ... Jednak dopiero od 2-3 miesięcy zaczynam coraz bardziej ściągać skórkę z napletka.

Gdy członek jest w stanie spoczynku, mogę ściągnąć skórkę praktycznie do końca, pod "grzybem" nic nie zostaje, skóra tak jak by już się naprężyła od grzybka do miejsca naciągania .

Kiedy jest w "średniej" fazie erekcji, napletek schodzi również dobrze do momentu aż już zejdzie z "grzyba" po czym pod grzybem zostaje skóra i dalej nie chce iść, ciągnąc w dół nie czuję bólu, chyba że bardzo ale to bardzo mocno pociągnę to boli (wydaje mi się że to normalne że boli bo bardzo mocno ciągnę" ...

W stanie pełnej erekcji jest tak samo jak w średniej, oczywiście skóra zostaje pod "grzybkiem", chociaż czasem wyskakuje spodniego i przysłania część "grzybka" ...

Czy to jest stulejka ? Jakieś pomysły co zrobić/spróbować ?




P.S dodając może to się przyda, członek stoi bardziej w lewą stronę...
 

kris1908

New member
czy to stulejka

mianowicie mam 18 lat i nie orientowalem sie w takich zeczach

gdy chce scagnac skore z zoledzia do polowy schodzi z latwoscia a potem jest ucisk jak juz zdejme i gdziesz dotkne zoledzia to boli jak bym igla sie kul zaczyna robic sie czerwony a jak chce spowrotem nalozyc to sie zawija skora i musze sie meczyc


postanowilem sieobeznac w tematach po tym jak z dziewczyna juz ktorys raz chcialem sie kochac a mnie bolalo i zamiast przyjemnosci mialem bol
 

relaxo

New member
Re: czy to stulejka

Cześć Wszystkim. Nigdy nie wiedziałem co to stulejka... Jednak ostatnio stwierdziłem, że coś z moim penisem jest nie tak, gdyż na filmach^^ widziałem jak skóra z penisa zawsze schodzi za żołądź, a u mnie nie. Więc zacząłem szukać informacji w necie no i znalazłem. Oglądałem różne zdjęcia na tym forum i porównując je z swoim penisem widzę, że mam stulejkę...
W związku z tym mam parę pytań:
1. Iść z tym problem to androloga czy urologa?
2. Lepiej iść prywatnie czy idąc do publicznego lekarza mogę być o siebie spokojny?
3. Długo trzeba czekać na zabieg?
4. Czy można się obejść bez obrzezania, a jedynie zrobić jakiś mały zabieg? ( Bo wydaje mi się, że to jest w miarę lekka stulejka).
5. Czy blizny są bardzo widoczne?

Mam jeszcze jedną inną obawę a mianowicie czasem mam wrażenie, że mam niepełny wzwód i szybko opadający i dlatego napletek się do końca nie naciąga... Nie wiem co mam robić, jestem strasznie zdołowany tym. Czytałem, że wpływ na erekcję może mieć np. życie w stresie czy depresja, a ja ogólnie często się stresuje, jestem nerwowym człowiekiem i czuję się jakiś wiecznie zmęczony...

Proszę o jakieś rady.
 

roonie

New member
Re: czy to stulejka

relaxo napisał:
1. Iść z tym problem to androloga czy urologa?
Zdecydowanie do urologa.
relaxo napisał:
2. Lepiej iść prywatnie czy idąc do publicznego lekarza mogę być o siebie spokojny?
Jasne, że możesz być o siebie spokojny - jedyny problem, że z NFZ się dosyć długo czeka na konsultację.
relaxo napisał:
3. Długo trzeba czekać na zabieg?
Tak jak wyżej - z NFZ się czeka, jak długo - to zależy od regionu. Natomiast prywatnie często zabieg można mieć już po tygodniu na przykład.
relaxo napisał:
4. Czy można się obejść bez obrzezania, a jedynie zrobić jakiś mały zabieg? ( Bo wydaje mi się, że to jest w miarę lekka stulejka).
Można zrobić tylko plastykę (poszerzenie ujścia napletka). O tym czy jest to najlepsze rozwiązanie powie Ci oczywiście lekarz.
relaxo napisał:
5. Czy blizny są bardzo widoczne?
Najczęściej po pewnym czasie praktycznie nie widać śladu zabiegu ;)
relaxo napisał:
Mam jeszcze jedną inną obawę a mianowicie czasem mam wrażenie, że mam niepełny wzwód i szybko opadający i dlatego napletek się do końca nie naciąga... Nie wiem co mam robić, jestem strasznie zdołowany tym. Czytałem, że wpływ na erekcję może mieć np. życie w stresie czy depresja, a ja ogólnie często się stresuje, jestem nerwowym człowiekiem i czuję się jakiś wiecznie zmęczony...
O wszystkich problemach możesz powiedzieć lekarzowi - najważniejsze to przełamać wstydliwość. Wierz mi, każdy chyba na początku czuje się niekomfortowo rozmawiając o tych problemach, ale przekonasz się, że to nic strasznego. Lekarz się tym zajmuje i dla niego to nic nadzwyczajnego, także odwagi i powodzenia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry