• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

kiwi

New member
A mnie straszyliscie zabiegiem:D Niedługo pokazę zdjęcia po 3 tygodniach ćwiczeń, w tej chwili w kazdym momencie, z wodą czy bez jestem w stanie normalnie ściagać napletek. Ćwicze to dalej, tak jak wrażliwość, w tej chwili robie masaże palcami i strzelam do niego z prysznicu z odleglosciu 10 cm. Coraz mniejszy ból, coraz większa przyjemnosc;]
 

stasiek49

New member
To czy wystarczy rozcwiczenie czy tez bedzie potrzebny zabieg to najlepiej gdyby powiedzial lekarz specjalista. Wizyta jest bezplatna a rady na pewno beda bardziej fachowe niz od jakiegos staśka czy gienka z forum.
 

kiwi

New member
Sluchaj, ja coraz bardziej zaczynam nie wierzyć lekarzom, moze nie mam problemu moze poprostu musze ćwiczyć dalej, lekarz jakieś 4 dni temu powiedział ze problemu zadnego u mnie nie widzi..
 

fRooger

New member
Kurde ja to wam zazdroszcze, też mam lekką stulejkę którą mógłbym rozcwiczyć ale mam inny problem pod nazwą "wędzidełko" i tego nie da się samemu wyleczyć. :( :(
 

zgr3d

New member
fRooger napisał:
Kurde ja to wam zazdroszcze, też mam lekką stulejkę którą mógłbym rozcwiczyć ale mam inny problem pod nazwą "wędzidełko" i tego nie da się samemu wyleczyć. :( :(
Krótkie? Też mam i jakoś z tym uprawiam seks. :]
 

max19

New member
zgr3d napisał:
fRooger napisał:
Kurde ja to wam zazdroszcze, też mam lekką stulejkę którą mógłbym rozcwiczyć ale mam inny problem pod nazwą "wędzidełko" i tego nie da się samemu wyleczyć. :( :(
Krótkie? Też mam i jakoś z tym uprawiam seks. :]

zależy jak bardzo jest za krótkie, u mnie było tak krótkie że napletek ledwo co schodził za żołądź
 

lunatyk

New member
Witam, mam parę zdjęć do oceny, niepokoi mnie ten jasny pas skóry, który świadczy o dużym naciągnięciu, ale lekarz powiedział, że nie ma mowy o żadnej stulejce, o wędzidełko nie pytałem, zdjęcie 1 , stan we wzwodzie bez naciągania ręką:
http://img261.imageshack.us/i/88118952.jpg/
zdjęcie 2, maksymalne naciągnięcie, skóra dalej już nie chce iść:
http://img199.imageshack.us/i/72626656.jpg/
a na zdjęciu 3, stan wędzidełka przy tym maksymalnym naciągnięciu:
http://img188.imageshack.us/i/18482293.jpg/

No i powiedzcie co z tym robić, czy nie robić nic, a najważniejsze, czy to w jakiś sposób BĘDZIE PRZESZKADZAĆ W SEKSIE ?? Bardzo proszę o opinie :(
 

marcin19

New member
Witam mam pewien problem , żyję z nim od sporego czasu.
Otóż napletek schodzi mi bez problemowo zarówno w stanie spoczynku jak i w wzwodzie lecz moja żołądź jest dziwnie zbudowana.Na jej końcu jest taka obręcz pogrubiona "spuchnięta" i właśnie kiedy napletek zsuwa się przez to to szczypie mnie.I zaczynam się martwić co to może być.
Bo jak ściągam napletek i odsłaniam żołądź do tej obręczy to nic nie szczypie dopiero jak napletek przez tą pogrubioną obręcz przechodzi szczypie.
Jedni pisali mi , że tak poprostu mam zbudowaną żołądź..kiedy penis jest nawilżony nie odczuwam już tego szczypania albo gdy z 2 minuty pobawię wackiem też tego nie odczuwam...odczuwam to tylko jak jest suchy.
Co o tym sądzicie ?
 

lost

New member
Witam nam wielki problem i nie wiem co mam z nim zrobić. Mam 17 lat, jestem prawiczkiem i od już długiego czasu (paru lat) napletek z mojego penisa nie schodzi nawet do połowy. Moje pytanie jest czy da się to załatwić bez ingerencji rodziców? Ponieważ jak już ktoś powyżej napisał, także nie mam dobrych kontaktów z nimi.

Bardzo prosze o pomoc.
 

max19

New member
jeżeli nie masz 18 lat to raczej nie dasz rady tego załatwić bez rodzica ponieważ będzie potrzebna zgoda na zabieg
 

stasiek49

New member
Ale co to znaczy "nie mam dobrych kontaktów z nimi"? Jezeli powiesz ze masz stulejke a oni nie beda chcieli Ci pomoc to zglos sie na policje albo do jakiejs organizacji praw dziecka/czlowieka. Prawny opiekun ma sie opiekowac.
Natomiast jesli chodzi o zwykly wstyd to jestes facet czy BABA?
 

lost

New member
spoko mam już skierowanie do urologa byłem u rodzinnego jutro na 13. A co do rodzinki to nie chcę, żeby wiedzieli o tym, bo pewnie pomogą, ale wolałbym żeby nie wiedzieli o tym dziwnie się bedę z tym czuł wśród nich :(
 

Tomeks91

New member
Siemka przy wzwodzie mogę odprowadzić napletek ale z powrotem nie mogę dopiero po trochu po kilku godzinach idzie bo boli czy to stulejka co robić?
 

Tomeks91

New member
Wszystko jest już ok nie byłem u lekarza rano dało się to zrobić. Mam takie pytanie może ja tego po prostu nie umiem robić bo jak pociągnąłem skórę maksymalnie do dołu i wtedy jakby to powiedzieć wyszła cała z pod spodu to wtedy spokojnie ją nałożyłem i jakiś czas przytrzymałem i została już tak. A już wcześniej zaraz po ta skóra dała się nałożyć ale od razu wracała dlatego bo była podwinięta.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry