• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

ANDALAMI

New member
Ja uważam kiwi,że tego już nie rozćwiczysz,masz ewidentnie ciasny napletek,nie kazda stulejka oznacza to,że nie mozesz ściągnąć napletek.W twoim przypadku jezeli nie zrobisz zabiegu cały czas bedziesz miał z tym problem,poprawa bedzie jedynie czasowa i krótkotrwała.Często na forum zalecam ćwiczenia,jednak gdyby każadą stulejkę można było wyćwiczyć to zabiego byłyby zbędne.Zapewne wielu forumowiczów potwierdzi moje słowa,że w twoim przypadku jednak stawiałbym na zabieg.
 

kiwi

New member
A myslalem ze obędzie się bez zabiegu. A jak myslisz w moim przypadku zabieg bedzie łagodniejszy? No nic dzięki za opinie.
 

qbazzz

New member
Pewnie nie będziesz musiał robić obrzezania całkowitego, które nawiasem mówiąc nie jest takie złe tylko plastykę napletka.
 

kiwi

New member
dzisiaj pierwszy raz w wannie napletek zszedł mi bez problemowo w czasie wzwodu( w czasie kąpieli), praktycznie bez uzycia siły, zykłe naciągniecie;) We wtorek wizyta u urologa, jestem juz po rozmowie z dziewczyna. Doceniła to zajebiscie, ze Jej to powiedziałem:).
 

kiwi

New member
Double post by odświerzyć.

Chodzi o sam Seks? Czy w czasie wzwodu i penetracji napletek wystarczy by był za żałedzia? czy musi schodzić jeszcze duzo w dól? Moj schodzi jakiś 1cm do 1,5 ponizej? To jest dobrze?
 

kiwi

New member
Zgred to jest pierścien. Urolog powiedział zeby Ćwiczyć, i zobaczyć czy nie pojdzie. Jutro mam wizyte kontrokną zobacze co tam.

A co do seksu ponawiam "Chodzi o sam Seks? Czy w czasie wzwodu i penetracji napletek wystarczy by był za żałedzia? czy musi schodzić jeszcze duzo w dól? Moj schodzi jakiś 1cm do 1,5 ponizej? To jest dobrze?"
 

marcin19

New member
Jak mam trochę za krótkie węzidełko "czy jakoś tak" to mogę uprawiać sex?? bo mam mieć ten 1 raz a bardzo boję się , że mi coś pęknie , urwie się.

Jeśli chodzi o ściąganie napletka to mogę robić to bez problemowo , tylko trochę mnie szczypie przy końcowej fazie dlatego , że mam nadwrażliwość.
A i czy są takie prezerwatywy co utrzymują ciągle nawilżenie ?? tzn czy te nawilżenie w prezerwatywie starczy np.na 30 minut stosunku ?? jestem prawiczkiem i nie jestem obeznany :) proszę o odp
 

ribald

New member
Witam.

Z góry przepraszam za brak zdjęć, może uda mi się niedługo dostarczyć.

Chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie, czy powinienem iść na zabieg do urologa. Nie miałem stulejki od urodzenia, pojawiła się nagle. Pewnego ranka po przebudzeniu zauważyłem, że miałem polucje oraz że część napletka jest dziwnie zaczerwieniona i bardziej wrażliwa. Widać było łuszczącą się skórę. Pewien "pasek" napletka stał się mnie elastyczny, miałem problem z odsłonięciem żołędzia podczas spoczynku, oraz nie mogłem całkiem odsłonić go podczas wzwodu. Jestem 7 dni po tym zajściu. Napletek nie jest już zaczerwieniony i nie schodzi skóra. Bez problemu mogę ściągnąć go podczas spoczynku, ale podczas wzwodu odczuwam ból kiedy mam odsłonić cały żołądź, tworzy się taka oponka za nim i nie mogę całkiem go rozciągnąć. Wydaje się że to stulejka niepełna "3", możliwe też że coś z wędzidełkiem. Bije się z myślami, czy powinienem zrobić zabieg. Tak na wszelki wypadek, gdyby podobna infekcja się powtórzyła, bo póki co taki stan mi nie przeszkadza. Może uda mi się rozciągnąć jakimiś ćwiczeniami.

Dziękuję za odpowiedź.
 

kiwi

New member
Ribald, pierwszą rzecza jaką masz zrobić, to wizyte u Urologa, moze to tylko chwilowe, ale skontrolować to trzeba.
 

zgr3d

New member
kiwi napisał:
Zgred to jest pierścien.
Tak, wiem o tym ;).
kiwi napisał:
Chodzi o sam Seks? Czy w czasie wzwodu i penetracji napletek wystarczy by był za żałedzia? czy musi schodzić jeszcze duzo w dól?
Nie, nie musi.
marcin19 napisał:
Jak mam trochę za krótkie węzidełko "czy jakoś tak" to mogę uprawiać sex?? bo mam mieć ten 1 raz a bardzo boję się , że mi coś pęknie , urwie się.
Mi moje przykrótkie wędzidełko nie przeszkadza.
marcin19 napisał:
A i czy są takie prezerwatywy co utrzymują ciągle nawilżenie ?? tzn czy te nawilżenie w prezerwatywie starczy np.na 30 minut stosunku ??
Możesz spróbować prezerwatywy 'Durex EXTRA Safe'- są one grubsze+ mają dodatkową ilość środka nawilżającego. Skoro są grubsze, to i doznania są mniejsze (taka mała wada). 30 minut przy pierwszym razie? ;) Bez gumki dałbym Ci 5minut, a z gumką- 15 :) (z czasem ten czas może się wydłużyć).



(to tylko moja skromna opinia)
 

oskierbe

New member
Witam, otóż mam 14lat, około 15-17cm podczas wzwodu(chyba okej), generalnie wszystko okej oprócz...
no cóż, podczas "spoczynku" wszystko się elegancko zsuwa(lecz przy dolnych krańcach żołędzia widać takie "zafioletowienia"), podczas wzwodu mogę zdjąć do 1/2 żołędzia, no góra do 3/4 - dalej nie idzie, wydaje mi sie, że po prostu "skorka" jest za wąska, natomiast w wodzie podczas wzwodu idzie jakoś to ściągnąć, chociaż "pod sam koniec" nie wiem żeby szło bez żadnego dyskomfortu.
Dodatkowo później są małe problemy z "odwinięciem" skórki na miejsce, ale w sumie okej.
Więc czy da się to jakoś rozćwiczyć, ten "za mały" otwór?;p Czy lepiej do lekarza?
pozdr. oskar

nie bede ukrywal, ze wolalbym to zalatwic na ile sie da "we wlasnym zakresie", bo ciezko mi by bylo powiedziec o tym rodzicom, mam dosyc slaby z nimi kontakt, szczegolnie jezeli chodzi o "te" sprawy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry