• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?18 lat

Viper1

New member
Witam czy to jest stulejka? W stanie spoczynku schodzi bez najmniejszego problemu, podczas wzwodu zazwyczaj zatrzymuje się w połowie a nawet jeśli ściągnę go na siłę (nie boli jakoś mocno) to i tak powraca. Dodam że byłem nieświadomy tego problemu nikt mi o tym nigdy nie mówił jak i o higienie (po ściągnięciu napletka wyszedł taki zapach że myślałem ze zemdleje). Tak więc chciałbym się dowiedzieć co sądzicie, co polecacie (czytałem coś o odciąganiu napletka w ciepłej wodzie) i jeżeli chodzi o higiene to czy moge umyć zwykłym mydłem typu Palmolive czy musi być coś specjalnego.
 

ToJa83

Member
Zdjęcie nr 2, 3 i 4 wskazuje na stulejkę + Twój opis o problemie z napletkiem w zwodzie. Wniosek : kierunek urolog.

A co do higieny : szare mydło w zupełności wystarczy - zwłaszcza, że nie uczula.
 

Viper1

New member
Przeczytałem też że po obrzezaniu sex może już nie sprawiać takiej samej przyjemności możecie się na ten temat wypowiedzieć?
 

Trolo

Well-known member
Bez zabiegu raczej sie nie obejdzie. Wątpię ze rozciągniesz na tyle, żeby bylo ok.
Po zabiegu to już jest różnie. Ale pewnie większość jest zadowolona. To nie znaczy że problem zmniejszonego czucia może cię ominąć po zabiegu.

A do mycia to normalnie myjesz tym czym myjesz ciało. Nie trzeba kombinować z szarym mydłem czy płynami do higieny.
 

Morrales

Member
Przeczytałem też że po obrzezaniu sex może już nie sprawiać takiej samej przyjemności możecie się na ten temat wypowiedzieć?
Tak, to prawda, czułość się zmniejsza. W USA obrzezanie jest takie popularne tłumaczone jest to między innymi, że: Dłużej można. Ok, tylko tam robi się zaraz po porodzie i taki gość nie może z niczym porównać - więc wierzy, że jest przez to lepszym kochankiem. Prawda jest taka: to bajka, która nie wiele ma wspólnego z rzeczywistością. U ciebie plastyka chyba wystarczy.
 

amenek5

Active member
Przeczytałem też że po obrzezaniu sex może już nie sprawiać takiej samej przyjemności możecie się na ten temat wypowiedzieć?
Poszukaj na forum, jedni wypowiadają się ze jest bez zmian, inni że są słabsze doznania. Wydaje mi się że jest to indywidualna kwestia i trochę takie psychiczne podejście , bo jak każdy mówi ze jemu jest gorzej po obrzezaniu , to tobie też musi być. Psychika to naprawde cięzkie temat który działa cuda ...
 

Trolo

Well-known member
Ale jeżeli ktoś nie czuje po obrzezaniu nic na żołędziu, to jedynie zostaje mu chyba wyobrażenie sobie, że coś czuje. Nie da się pewnie jednoznacznie stwierdzić, kogo po zabiegu bedzie dotyczył problem zmniejszonego czucia na żołędziu, a u kogo penis będzie kompletnie nieczuły.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry