• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

flader

Active member
Posłuchaj, to jest krótka sprawa. Możesz odprowadzić za rowek zażołędny w pełnym wzwodzie? Jeśli nie - stulejka. Jeśli tak, ale z trudnością - ciasny napletek. Wszystko zależy ile masz lat, ale generalnie jeżeli to jest opcja numer jeden to musisz iść do lekarza i zainteresować się obrzezaniem. Jeśli jesteś jeszcze nastolatkiem, to może (w zależności od stanu napletka) da się to rozciągnąć.
 

Trolo

Well-known member
Na tym zdjęciu nie masz stulejki. Jeśli we wzwodzie nie jesteś w stanie zsunąć napletka to wtedy masz częściową. Chyba, że to zdjęcie we wzwodzie, ale raczej na to nie wskazuje.
 

michaldro58

New member
Posłuchaj, to jest krótka sprawa. Możesz odprowadzić za rowek zażołędny w pełnym wzwodzie? Jeśli nie - stulejka. Jeśli tak, ale z trudnością - ciasny napletek. Wszystko zależy ile masz lat, ale generalnie jeżeli to jest opcja numer jeden to musisz iść do lekarza i zainteresować się obrzezaniem. Jeśli jesteś jeszcze nastolatkiem, to może (w zależności od stanu napletka) da się to rozciągnąć.
Czasami mam z tym problemy, ale zazwyczaj mi schodzi napletek
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3
X Czy mam stulejkę 13lat Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry