• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Częściowe obrzezanie

Soet

Member
Ja już się psychicznie nastawiam na docięcie do całkowitego. Nie mniej, nie wiem co robić. Byłem u 2 różnych urologów i obydwaj mówili to samo. Oponka może zniknie może nie, a co do zakładania kaptura to najlepiej próbować jak szwy wypadną. Napiszę do doktora czy może nie powinienem już zacząć sobie wyjmować tych szwów. Pozdrawiam!
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wyjmuj szwy. Miesiac od zabiegu to bardziej szkodzą niż pomagaja.

Skarpety do japonek???

Japonki w grudniu???

Japonki jako kapcie???


:sneaky::sneaky:
 
Ostatnia edycja:

Soet

Member
To będzie raczej ostatni post na tym forum. Chciałem zostawić coś dla potomnych. Jest to zdanie o częściowym obrzezaniu.
Swój wywód chciałbym zacząć od tego, iż w internecie panuje totalna dezinformacja. Nie da się znaleźć praktycznie niczego o obrzezaniu, poza tym forum. Pewnie gdybym zagłębił się w nie wcześniej, może nie doszłoby do częściowego obrzezania a od razu do całkowitego. Jest wiele pomocnych osób, które przechodziły przez to co ja, lecz żeby dokopać się do tych postów też trzeba chwile poszperać. Następną rzeczą jaką chciałbym poruszyć są sprzeczne zdania urologów. Mój pierwszy urolog (fachowy) przedstawił mi wszystkie za i przeciw. Z niewiedzy zdecydowałem się na częściowe. Ponieważ przysługiwała mi tylko jedna wizyta kontrolna nieodpłatna to chciałem ją wykorzystać w tydzień po zabiegu, lecz niestety mój
lekarz zachorował. Udałem się więc do innego. Inny lekarz zainkasował 200 zł za 7 minutowe spotkanie, po czym uznał że to co mam to nie oponka tylko opuchlizna xdxdxd. Generalnie 200 psu w dupe. 3. tygodnia udałem się z powrotem do swojego lekarza, który powiedział, że oponka jest jebutna i że może zejdzie a może nie i że ma na to czas do pół roku. Więc no co, postanowiłem za tydzień, to jest 5 tygodni od zabiegu, dojechać się do całkowitego. OTO MOJA PRZESTROGA: NIGDY NIE WYBIERAJ CZĘSCIOWEGO!!! MASZ 50/50 CZY CI SIE NIE ZROBI OPONKA, KTÓRA SPOWODUJE KUREWSKI DYSKOMFORT PSYCHICZNY. W tym miejscu chciałbym również podziękować wszystkim tym, którzy wyrazili chęć pomocy oraz zainteresowanie. Jesteście jedynym źródłem informacji w internecie na tak poważny problem (co jest tragikomiczne). Pozdrawiam!
 

Long123

Member
Przykro mi to czytać, wydaje mi sie że to zależy od chirurga i jego fachowej wiedzy i praktyki, mój byl przekonany co robi, aczkolwiek nie nazwal tego co zrobił w 100% częściowym tylko powiedzial że to coś pomiędzy i że ostatecznie moze mnie całkowicie obrzezać, ale powiedzialem że mu ufam, dlatego że jest prawdopodobnie najlepszym stulejkologiem na Śląsku i powiedział, że zostawi tyle napletka na ile będzie taka możliwość i nie jestem zawiedziony, bo wiedział co robić od samej diagnozy aż po sma koniec leczenia.
 

Soet

Member
Przykro mi to czytać, wydaje mi sie że to zależy od chirurga i jego fachowej wiedzy i praktyki, mój byl przekonany co robi, aczkolwiek nie nazwal tego co zrobił w 100% częściowym tylko powiedzial że to coś pomiędzy i że ostatecznie moze mnie całkowicie obrzezać, ale powiedzialem że mu ufam, dlatego że jest prawdopodobnie najlepszym stulejkologiem na Śląsku i powiedział, że zostawi tyle napletka na ile będzie taka możliwość i nie jestem zawiedziony, bo wiedział co robić od samej diagnozy aż po sma koniec leczenia.
A czy u Ciebie już oponka zeszła? Czy dalej masz coś podobnego do mnie?
 

Soet

Member
po obrzezaniu nic z erekcją się nie dzieje, a penis pozostaje taki sam a wizualnie pewnie nawet większy, bo jak się miało stuleje to ona wg mnie troche wizualnie go popmniejszała.
 

Podobne tematy

Do góry