Częściowe obrzezanie czy wszystko okej?

rexgandi

New member
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. 28 marca (sobota) dokonałem zabiegu częściowego obrzezania. Pierwszy widok penisa nastąpił juz na stole operacyjnym, wkoncu uwolniony, był piękny. Zabieg trwał może 20 minut w Rzeszowie. Nic nie bolało i nie boli dotychczas nawet zawód nie powoduje bólu tylko lekkie naciąganie szwów. No ale dl rzeczy. Chciałbym zapytać czy wszystko wygląda okej jak na 2 dzień (nie cały) po zabiegu? Napletek podczas zawodu zasuwa się samoczynnie poza szwy lekko dalej nie próbowałem ściągać. Podczas zwisu ściągam go prawie do końca ponieważ boje się że uwięzi się w rowku zazolednym? Pewnie taka trauma i trochę boli przy probie ściągania do końca albo to moja przewrazliwosc.. Penis jest opuchniety i nie pokoi mnie spuchniecie przy wiedzidelku czy to normalne po zabiegu??? PROSZĘ O PORADE :)
 

Still

New member
Szwy ładnie drobniutko, pewno opuchlizna blokuje "ujście", daj temu jeszcze kilka dni a w międzyczasie próbuj zsuwać.
Wędzidełko też ruszane?
 

rexgandi

New member
Wędzidełko raczej nie. Podczas zabiegu podniosłem się na stole operacyjnym żeby zobaczyć jak to wygląda. Lekarz zsunal bez problemu w zwodzie napletek i powiedzial ze ładnie schodzi luźno, lecz blokuje mnie opuchlizna po lewej stronie.. A to spuchniecie pod wędzidełkiem to normalność?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nikt sie nie wypowie bo nic nie widac przy wedzidelku bo masz napletek na żołędzi. Co jest pod spodem to sie dowiesz jak go zsuniesz. Poki co zostaw bo jesteś swiezo po zabiegu. Im mniej bedziesz grzebal tym szybciej sie zagoi. Stosuj sie do wskazowek lekarza i czekaj. Nic nie puchnie wiec lepiej dla ciebie, a nawt jak spuchnie troche to normalne, w koncu byl wykonywany zabieg, ciecie, szycie.
 
Ostatnia edycja:

rexgandi

New member
Właśnie chodzi o to ze chyba można bardzo interesuje mnie to czerwone jak by pęcherz pod żołędziem.. Czy to nie zalupek?
 
Do góry